Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra lesz bevezetve az a...

Mikorra lesz bevezetve az a rendszer hogy 21 éves kortól lehet jogsi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem szeretnék bele esni ebbe a rendszerbe, de azt mondták jövőre az a mocskos zsidó bevezeti. Ez felháborító amit művel.
2008. júl. 12. 18:21
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
14%

ne cseszegessétek már...

gondolom nektek már mind van jogsitok!!!!

de velünk mi lesz???? (15 éves lány vagyok) :@

és ha már erről az adótémáról beszélünk...

anyu lekötött 2millát az otp-ben kb. két éve. ma fel akarta iratni a kamatott hozzá és levenni egy részt belőle. kiderült hogy az a 2 milla két év alatt kb. 190ezret kamatolt. DE a "KAMATADÓ" miatt 22ezret levontak belőle... na ez a pofátlanság... jó hogy az oxigén még ingyen van... bár a mai világban már ki tudja meddig...

2008. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Remélem bevezetik, minél előbb.

Az már kcist gáz hogy ha valaki tud olvasni de a 8 osztálya nincs meg, akár már jogosítványa is lehet.

Kedves kérdező ha nem tudod a zsidó jelentését akkor ne használd.

2008. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%

én 16 éves vagyok, nemsokára 17, de jövő nyáron akarom csinálni a jogsit. szerintem nem fogják bevezetni ezt a hülyeséget, gondoljatok csak bele mi lenne akkor. Erre élő példa nővérem, aki 22 évesen csinálta meg, de mivel állandóan pesten van és bkv-zik gyakorlatilag nem tud vezetni.


Az én esetemben a 17 a legjobb, mivel szerintem a világnak jobb, ha 17 évesen megszerzem a jogsit és aztán apukám mellett vezetek egy évet még minimum ( apukám kb 25 éve vezet, katonai kiképzést kapott és eddig egy balesete volt, ami nem az ő hibájából történt, és ő nem az a fajta, aki fél 90 nél már ).


Szerintetek az jobb, ha megkapja bárki a jogsit 21 évesen és aztán beül a kocsijába és rögtön nagy schumachernek képzeli magát? Szerintetek mi a jobb, ha valakivel foglalkozik egy tapasztalt sofőr 17 éves kora után, vagy rögtön beül a kocsiba magában és saját tapasztalataira támaszokodva próbálkozik?


azért megnézném a hozzászólók életkorát, és aki 18 évesen ír, hogy a 17 évesek ne kapjanak jogsit, attól én elvenném és visszakapná 21 évesen, mivel neki sincs akkor több joga az ő értékrendje szerint.

2008. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
76%
En is bevezetnem hogy 21 ev alatt ne kapjanak jogsit. Sajnos a boromon erzem, milyen az, amikor egy 17 eves es egy 18 eves sofor karambolozik. Majd kesobb hidd el, te is igy fogod gondolni, meg tul fiatal vagy.
2008. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vezetik be. Az autósiskolák tiltakoznának ellene. Egyébként meg a baj nem azzal van, hogy 17 évesen megkapjuk a jogsit, hanem, hogy utána a gyerek viheti is az autót. Nekem lassan egy éve van jogsim, de egyedül még nem vezethettem. Sokkal jobb lenne egy olyan szabályozás, hogy friss jogsival x ideig ne lehessen egyedül vezetni. Talán akkor tényleg nem lenne annyi fiatal Schumacher az utakon. Egyébként egy ilyen jogszabály tervezet is van.
2008. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
72%
jéézusom.."mocskos zsidó"? pff tudod mi az a zsidó kislány?kis pisis picsa vagy te még..húzz vissza szépen anyád picsájába,és tanulj meg beszélni.
2008. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem kéne le mocskos zsidózni azt a politikust, aki be merte vállalni, hogy a magyarság nagy része utálni fogjam de helyreteszi az országot gazdaságilag!
2008. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
28%

ez a vita már tényleg nem ebbe a témakörbe tartozik, 15 évesen tényleg nem tudhat még mindent, de érzékelheti a jó és rossz közti különbséget DE

"kedves" kormányfőnk tegye helyre úgy az országot hogy a saját zsebéből, de jó mélyről kezdi kihúzkodni amit a "néptől" vesz el!!!

2008. júl. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon téves információra alapozod a kérdést. Nem a jogosítvány megszerzését akarják kitolni 21 éves korra, hanem bevezetik az ideiglenes jogosítványt. Ez azt jelenti ha jól tudom, hogy pl. csak úgy vezethetsz ha ül melletted egy jogosítvánnyal rendelkező személy, stb... ; 21 éves kor után újabb vizsga, amivel "megválthatod" a "végleges" jogsidat.
2008. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Amiről az utolsó hozzászóló írt, nagyon jó ötlet. Ezt tényleg bevezethetnék.
2008. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!