Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikorra lesz bevezetve az a...

Mikorra lesz bevezetve az a rendszer hogy 21 éves kortól lehet jogsi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és nem szeretnék bele esni ebbe a rendszerbe, de azt mondták jövőre az a mocskos zsidó bevezeti. Ez felháborító amit művel.
2008. júl. 12. 18:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Remélem az ilyen zsidózó baromarcú taplónak soha a büdös életbe nem lesz jogosítványa.
2008. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
86%

""kedves" kormányfőnk tegye helyre úgy az országot hogy a saját zsebéből, de jó mélyről kezdi kihúzkodni amit a "néptől" vesz el!!!"


Tudod te mit beszélsz? Az igaz, hogy Gyúrcsány gazdag, de nem annyira, hogy ő meg tudja menteni a saját pénzéből az országot...

2008. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
19%

jó akkor helyesbítek kezdi magánál és folytatja a kollégáinál nemcsak a jelenlegi vagyonát hanem amit kap minden hónapban azt is csökkenti ezt is folytatja a kollégáinál stb..stb..szerintem ez így reális az én párom 1000x többet dolgozik nála szorgalmas ember főállása és másodállása van én is dolgozom...sokat...mégis alig jutunk egyről a kettőre ha te őt véded akkor te biztos könnyen boldogulsz

ez az én véleményem ha tetszik ha nem

2008. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
nem csak a te véleményed hanem 10ből 9 emberé...
2008. júl. 26. 09:24
 25/27 anonim ***** válasza:
16%
Én is utálom és éln is feltettem már egy ilyen kérdést és ott aszt irták hogy nem lesz bevezetve még mert ez az ország semmit nem alakul:S:D szal ne izgulj lehet bele esel mint én én januárban kezdem jahm és am 16 éves és 6 hónapos korban lehet elekezdeni a jogsit én januárban kezdek ha nem hozzák be eszt a hülye törvényt:D S Szerencsét:) Szijja
2008. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég! Jogosítványt akarnak szerezni, de írni se tudnak.


Nem gondolod, hogy előbb "eszt" kellene megtanulni? -.-'


/Nyugodtan pontozzatok le, de engem felháborít, hogy vannak olyanok, akik "a ház alapja után rögtön a tetőt akarják építeni". (Remélem értitek, mire gondolok)/

2008. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a jogsit. 17 éves vagyok. És nem tudom miért kell általánosítani. Igen, sok barom van de szerintem kilehetne szűrni az olyanokat akiknek csak arra kell, hogy vagány fiúnak érezze magát. Én speciel 18 éves koromban elköltözöm egy másik városba, ahol kell a kocsi (és a két város között is), szóval szükségem van rá és így még van egy évem fater mellett aki figyeli, hogy mit hogy csinálok...
2009. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!