Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Történt veletek valami nagyon...

Történt veletek valami nagyon vicces, amikor vonaton/buszon utaztatok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Velem nem, de a többi utassal mindig történik valami bosszantó, amikor repülőn utazok. Amint fel lehet állni, valami bunkó azonnal beül a klotyóra, (ez a bunkó én vagyok) és az első egy órában csak egy wc van a többi száz valahány utasnak, amíg én szarok egy egészségeset.
2013. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DD ez nagyon jó
2013. dec. 14. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elaludtam a buszon és nem tudom mit álmodhhattam, de a lábammal egy irgalmatlanul nagyot dobbantottam amitől megijedt a mellettem ülő utas.
2013. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Igen, ahogy vesszük! Az a bunkó #1-es állandóan a repülőgép budiján trónol, amikor én mennék!
2013. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondok én is egyet: Egyszer rohantam a busz után, a sofőr csak rám várt, az 1. ajtó volt nyitva, én már futás közben kerestem a bérletet, de nem volt meg, pénzt meg épp nem vittem magammal jegyre... hát mit tehettem volna, nem kanyarodtam fel az 1. ajtón, hanem, mint aki jól végezte dolgát tovább sétáltam... nagyon ciki volt :D pár nappal ez után találkoztam azzal a buszvezetővel :D
2013. dec. 14. 12:32
 6/6 anonim válasza:
Hát volt már olyan, hogy ültem volna le a villamoson háttal a menetiránynak, de pont akkor adott nagyobb gázt a vezető, és majdnem az előttem ülő nőnek az ölében kötöttem ki. Épp hogy meg bírtam kapaszkodni.
2013. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!