Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van még olyan, hogy taxi...

Van még olyan, hogy taxi előrendelés?

Figyelt kérdés
Szilveszterre kéne majd taxi, de akkor már gyakorlatilag lehetetlenség kapni....
2013. dec. 19. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot, vagy írj nekik emailt, ott biztos tudnak választ adni.

Meg függ attól is, hogy melyik városba (gondolom Bp.).

2013. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen van.
2013. dec. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetetlenség??? Taxit mindig könnyű, főleg szilveszterkor. Az összes dolgozni fog és rengeteg van belőlük.
2013. dec. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen Budapestről van szó. Harmadik, te próbáltál már szilveszterkor taxit hívni, vagy az utcán fogni? Elmondanám, hogy 40-50 perc zenélés után felveszik a telefont, majd közlik, hogy nem tudnak autót küldeni! Bármelyik társaságot hívod, ez van. az utcán fullon van az összes taxi, nem találsz szabadot ugyanis ilyenkor mindenki taxival akar menni, és ehhez meg kevés taxi van!
2013. dec. 20. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, Pesti vagyok, vagyok, én saját autóval járok mindenhova, szilveszterkor is, mert inkább szarok a piára, de franc fogja letenni az autót és pont a taxisok miatt, mert szilveszterkor a legnagyobb szemetek. De aki nem fért be hozzám, de egyszerre akartak menni, eddig mindig tudtak taxit szerezni, mindegyik szilveszteren és több alkalommal is az estén... Viszont szilveszterkor vannak a legpofátlanabb lehúzások a taxisok részéről.


Na de a lényeg h én ilyen problémával még nem találkoztam :O LEhet ugyanazokat hívtátok... Van egy rakás taxiscég. Taxi 4, 2000, Plus, 6x6, stb.. Rengetegen vannak. Na de hát próbáld meg, hogy felhívod őket, aztán taxit kérsz, nemtom lesz-e olyan taxis, aki több napos hívásra kimegy, főleg szilveszterkor, amikor fürdik a fuvarban.

2013. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Am én láttam tavaly a nagy taxistüntetést. Hidd el van elég taxi :D :D :D


Én akkor beszartam h mennyien vannak. Meg rendszeresen járok a Dózsa György úton, a Syma csarnok előtt is elszoktam menni. Bármiféle rendezvény van, hatalmas, végeláthatatlan hosszú sor végig taxikkal. Rengetegen vannak, nem férnek el egymástól. Én inkább azon csodálkozom h élnek meg a taxisok h ennyi van. :(

2013. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én szeretnék inni szilveszterkor. Sok társaságot próbáltam hívni, de senki nem tudott kocsit küldeni. Tavaly nem volt erre lehetőség, mert a korábbi években mindig telefonáltam egy nappal korábban és jött is az autó. Igaz, a hétköznapokban túl sok ez a taxi, és nehezen is élnek meg. De nem ám szilveszterkor! Olyankor az összes kint van, és dolgozik hiszen tudják hogy egy havi pénzüket simán megkeresik egy éjszaka alatt, úgy pörög a biznisz. És ezért sajnos baromi nehéz autót kapni... De akkor felhívom majd őket és megkérdezem idén lehet-e ilyet.
2013. dec. 20. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!