Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán a vizsgáztató...

Forgalmi vizsgán a vizsgáztató elvárja hogy egy kis pénzt a zsebébe tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Áh dehogy. Meg tilos is. ;-)
2014. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ahol ez a rendszer. Én 2x buktam meg, mire kiderült a valódi ok. (Oktatót váltottam a 2. bukás után és ő mondta, hogy sajnos ez van)
2014. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 éve vizsgáztam Vásárhelyen, és még csak meg sem említették hogy adjak pénzt. Így lefizetés nélkül is elsőre átmentem.
2014. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a biztos. Van aki elvárja a pénzt, van aki elvből elutasítja és van aki némi juttatás fejében hajlandó elnézni egy-két apróbb "bakit". Az hogy te kit kapsz, aznap reggel derül ki (esetleg megkérdezheted az oktatót, hogy mire készülj). Aztán megnézitek ki lesz nálatok, és vagy adsz pénzt, vagy nem.
2014. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én olyan oktatóhoz kerültem, aki nem is engedte soha a tanulóinak a pénzetést, és ezt a vizsgabiztosok is tudták. Így nem is várták el.

Vicces a sztori, mert amikor vizsgázni voltam, összefutottam egy haverral, aki szintén aznap vizsgázott (korábban nem is tudtuk egymásról, hogy ugyanarra a tanpályára járunk, más-más oktatóhoz.)

Szóval én megcsináltam a vizsgát, elsőre sikerült pénz nélkül. Mikor végeztem, ugyanez a vizsgabiztos, aki engem átengedett, átült a haverhoz, és őt is ugyanaz vizsgáztatta. Ott már volt pénz. Szóval neki is sikerült :) Akkor most mi van?

Nyilván vannak olyan g.chik, akik elvárják, és g.chiznek, ha nincs pénz. Aztán van az a kategória, aki nem ezért csinálja, de nyilván nem utasítja vissza, ha a kezébe nyomják, hiszen ő is pénzből él, és van családja stb...

Aztán biztos van olyan kategória is, akinek vannak elvei, és nem a pénzre megy.

Hogy épp milyen kapsz ki, csak a szerencsén múlik.

2014. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várni várhatja, tőlem egyik se kapott egy vasat se, pedig vizsgáztam pár kategóriából.
2014. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!