Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kisvárosban sétáért büntetés?

Kisvárosban sétáért büntetés?

Figyelt kérdés
Szóval nem idevalósi rendőrők voltak,nem rég jöttem haza az úton a rendőrők odajöttek hozzám és igazoltattak és megbűntetek 5000ft-ra mert nem a járdán mentem! Ez menyire reális? Például az összes Általános sulis szinte azon az uton sétál végig! + minden ember az úton sétál mikor ott megy? én Este 10 órakor sétáltam 4 haveromal voltam ők is ugyan ezt kapták? És azt mondták elfogadja vagy nem mert ha nem még több lesz! Még soha életembe nem bűntettek meg semmiért ez az első! Én úgy gondolom inkább direkt keresztbe akartak nekünk tenni! Egy autó nem jár este sehol egy lélek? akkor az átalános sulisokat is megbűntetik ha nem a járdán mennek?

2014. febr. 14. 23:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Amelyik autó driftelve veszi be a kanyart és elüti az út szélén sétáló gyalogost az elüti az ott haladó kerékpárost is, meg leviszi a parkoló kocsik oldalát. Ami ugye teljesen szabályos,mert bicajozni és parkolni ott lehet. Vagy ha ugyanezen az úton nincs járda ,akkor nem üti el majd a gyalogost ,aki a járda hiány miatt immár szabályosan közlekedik? Szóval balesetbiztonságra hivatkozni itt több mint vicces, inkább szánalmas fakabát duma.
2014. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 nemlaszlo válasza:

Kedves Kérdező !

Kérdésedre válaszolva:igen jogos a büntetés....Elmondom miért.....

Úgy egy hete,reggel korán indultam munkába,sötét volt ,és az eső is esett.Az út szélén sétált esőkabátban ,kapucnival egy hölgy. Elcsaptam... CSAK AZÉRT MERT LUSTA VOLT A ROHADT JÁRDÁN MENNI... láttam ahogy sétál,az úton mikor mögéértem egyszercsak rájött ,hogy a másik oldalba szeretne átmenni a buszmegállóba,viszont mivel kapucni volt rajta,és lusta volt megfordulni,vagy levenni a kapucnit ,hogy jön-e valami ... A többit gondolom sejtitek... Mivel nem mentem gyorsan megúszta egy orrtöréssel,és azzal hogy a fényszóróból egy darab a combjába ment... Lassan 1 millát vezettem balesetmentesen...Kedves kérdező:Vajon mi történt volna ha a kocsi alá esik és meghal ????

Vajon mi lett volna ha akkor megyek 70-el???Tegye a kezére a szivét aki nem ment még városba 70-el,tök egyenes úton. Engem meg egy életen át kinozzon a lelkiismeret egy lusta gyalogos miatt ?? Igen ,Büntessenek csak meg !!!Inkább tanulj ebből,mint amiből a hölgy..Egyébként természetesen a gyalogos volt a hibás az eljárás során.Korrektül elmondta ,hogy figyelmetlen volt és nem vett észre.Mondjuk ettől függetlenül is őt hozták ki a rendőrök.

2015. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!