Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az lenne a kérdés elég fura...

Az lenne a kérdés elég fura de nem tudom hogy van e ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a jogsit (autó) 18éves korban lehet megszerezni de nekem már jól megy a vezetés stb. és a KRESZ-t is kenem vágom. Szeretnék hamarabb jogsit ez hogyan oldható meg ? Értelmes válaszokat szeretnék kapni köszönöm

2014. febr. 17. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
rosszul tudod, mert 17 éves korban is megkaphatod a jogsit.
2014. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen lehet B kategóriás jogosítványod. Korábban semmiképp. Nincs korengedmény, szülői engedély és különös méltányosság.

A "jól megy a vezetés" kijelentéssel pedig érdemes csínján bánni. Látott már a világ vagy két-három olyan embert, akik az Isten háta mögötti dűlőutakon már a kézifékes fordulókat gyakorolták jó dolgukban, aztán az oktatóautóban első nekifutásra lebontották a fél rutinpályát, mert ott kicsit szűkebb helyekre kellett volna beférni.

(és ez a jobbik eset, mert volt, aki nagy mellénnyel rögtön vezetni akart a rutinpályára vezető úton, aztán meglepődött, hogy más is van az úton)

2014. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha betöltötted a 17-et, beslattyogsz egy autósiskolába, és beiratkozol!
2014. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 - már nem úgy van, hogy 16.5 évesen be lehet sétálni az autós oskolába, beiratkozni, megtanulni az elméletet, levizsgázni KRESZ-ből és 17 betöltött évvel már menni vizsgázni gyakorlatból?
2014. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 De.
2014. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!