Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap lesz a forgalmi vizsgám...

Holnap lesz a forgalmi vizsgám és nagyon izgulok miatta! :S Esetleg valami tipp vagy jó tanács, ami nektek anno segített?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönnék pár hasznos ötletet, mert annyira ideges vagyok, hogy csak na! Utoljára talán érettségi előtt paráztam ennyire. :S

Tudom, nem jó, ha az ember nagyon rágörcsöl, szóval próbálok nyugisan hozzáállni, meg tudom, hogy ha akarnak, úgyis megbuktatnak szinte bármin, de azért mégis, jó lenne egy pár jó tanács, hogy kinek mi segített? Mire kellett jobban odafigyelnetek? Ti hogy oldottátok meg, hogy ne izguljatok? :D Bármilyen tippet szívesen fogadok!


Pár sikersztorinak is örülnék, hogy megnyugodjon a kis lelkem! :)


Amúgy ez lesz az első forgalmi vizsgám, szóval nem fűzök túl sok reményt hozzá, hogy elsőre sikerül, de azért mégis, jó lenne már letudni ezt a jogsi-dolgot. :)


Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. márc. 20. 07:36
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Gondoltam, megírom annak, akit esetleg érdekel, hogy megvolt a 2. vizsgám és ezúttal szerencsére sikerült! :D Nem volt teljesen hibátlan, de 2 hibavonallal megúsztam, szóval végre megvan a jogsim! :D


Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek, aki tippeket, tanácsokat, ötleteket adott, biztatott és szurkolt!

Sokat segítettetek vele, és hát úgy tűnik, meg is lett az eredménye! :D Szóval tényleg köszönök mindent, srácok, szuperek voltatok!


Azoknak pedig, akik esetleg mostanában vizsgáznak majd nagyon sok sikert kívánok! :) Egy nagy kalappal, fiúk-lányok, és aztán csak ügyesen! ;)

2014. ápr. 1. 10:49
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :D Remélem megünnepled.
2014. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!:)
2014. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!