Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Taxival mennyibe kerül 3 km...

Taxival mennyibe kerül 3 km Budapesten?

Figyelt kérdés
Nyugatitól mondjuk. Most egységesek az árak, vagy van amelyik olcsóbb? Mivel mozgássérült személyről van szó, nem tud gyalogolni.
2014. márc. 27. 09:38
 1/4 kovpet ***** válasza:
450+(280*3)Ft
2014. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én taxiztam mostanában muszájból. Hiába számoltam ki előre mind a három alkalommal az utat, sajnos mit elkértek, az nagyon nem annyi lett, hanem több. Egy ezrest számolj rá a kiszámolt díjra. Ja és egy alkalommal sem kaptam nyugtát. Most képzeld el, hogy ne legyek bunkó, adtam még borravalónak pár 100 forintot is.
2014. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második: én az ilyen nyugta nélküli visszaélések miatt azt szoktam hogy mielőtt beülök a taxiba már megállapodok vele az árban, így nem érnek meglepetések fizetésnél...

az egyik taxis nagyon rendes volt pesten, akkor még keletiből kellett a sulimig eljutnom de akkor voltam ott először ezért taxival mentem, indulás előtt megállapodtam vele az árban, út közben tökjót dumáltunk mondtam neki hogy milyen suliba megyek meg stb, aztán véletlenül egy ezressel többet adtam neki mert "összeragadt" 2 ezres :D ő szólt hogy többet adtam és vissza adta... vannak még rendes emberek :)

2014. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak rendes emberek, 100-ból egy.
2014. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!