Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elektromos bicikli vagy robogó?

Lili43 kérdése:

Elektromos bicikli vagy robogó?

Figyelt kérdés
A segítségeteket/tanácsotokat szeretném kérni az alábbi ügyben. Jelenleg a munkahelyemre vonattal és gyalog járok dolgozni. A vonattal nincs is semmi problémám, de a gyaloglással igen. A lakásomtól a vasútig kb. 1,27 km (csak oda) a távolság, míg a másik vasúttól a munkahelyemig 1,7 km (csak oda). Ez eléggé fárasztó, főleg nagy melegben, ráadásul a szívem nem bírja a hőséget. Helyi buszközlekedés nincs.Összesen oda-vissza kb. 13 km az út. Arra gondoltam, hogy vásárolok egy elektromos biciklit vagy egy robogót. Jogosítványom nincs. Ezzel kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat. Melyiket érné meg inkább megvenni? Első körben én az elektromos biciklire gondoltam. Köszönöm.

2014. márc. 30. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Motoros bicikli.

Tankolsz és mész, tovább bírja mint az elektromos cuccok és jogsi sem kell rá.

2014. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak legyen hely munkahelyen ahol tárolni tudod. :)
2014. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elektromos bicikli nem bírja sokáig és lassú is.

Nem mondom hogy egy robogó nagyon gyors de 13km meg se kottyan neki és nem drágább mint a vonatozás.

2014. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

anyanak van ilyen elektromos kutyafule, kb 1 evet birt az akksi, ami eleg draga, nem lett cserelve, nem is lessz.

ha jot akarsz, veszel az aranak 1/2, 2/3bol (ove 100+ volt) 1 jo hasznalt robogot.

2014. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Annyiban segítsetek még, hogy az elektromos robogóhoz vagy csak sima robogóhoz kell-e kresz vizsga? Azt hallottam, hogy van olyan kategóriájú robogó, amihez jogsi nem kell, de kresz vizsga igen.
2014. márc. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!