Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyha megvan a rutin és...

Hogyha megvan a rutin és forgalmi vizsgám is, de nincs elsősegélyem, van olyan hogy "elévülési idő"? Pl. Ha sokáig nem csinálom meg az elsősegélyt, újra kell csinálnom a rutin + forgalmi vizsgát. Ha igen, mennyi idő?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsgám fél éve van, de nincs még elsősegélyem. Valahogy sose jött ki, időm is kevés van stb, pedig tudom hogy nem nagy dolog.
2009. dec. 18. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,bár én nem bírnám ki,hogy ha megvan minden e miatt ne legyen meg a jogsim.
2009. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek egy éve van meg minden. Csak az elsősegély nincs. kérdeztem az én oktatóm és azt mondta arra nincs korlát, azt bármikot megcsinálhatja
2009. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha minél előbb leteszed. ködös jogszabályok, stb. nem célszerű emiatt elveszni a bürokrácia útvesztőiben. 1 napot kell rászánni az elsősegélyre, vagy jobb esetben egy felet.
2009. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!