Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a Waberer's-es sofőröket?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk mind tapló, bunkók de sokszor feltűnt hogy külföldön parkolókba a más céghez tartozó magyar kollégák nem állnak mellénk, vagy esetleg még szóba sem állnak velünk. Büdösek vagyunk vagy mi?

2014. máj. 1. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "mindenki" kicsit tág fogalom.

Mi lenne, ha egyszer megkérdeznél egy elhúzódó kollégát?

2014. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a céget nem szeretik, az meg már egy magyar agybetegség, hogy emiatt már a színeik alatt vezető sofőröket is utálják automatikusan.
2014. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mindenkit felvesznek szó szerint, csak legyen meg a jogsija, ne mszámít, hogy csöves, vagy büdös, ezért tomlik a cég színvonala, de fiataloknak muszály oda menni ha nincs ismerősük, mert kell a 2-3 év tapasztalat külföldre
2014. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki utál titeket.Személy szereint a Waberer's-nél nyomtam 4 évig,belföldön.Idővel nagyon felhígult a társaság,felvették a sok Ifáról leesett románt,akik egy trikóban,meg egy strandpapucsban végnyomták a 6 hetet fürdés nélkül.És ha olyanja volt,akkor a másik mellé állva simán levette az ABS kábelt,vagy valamelyik levegőcsövet,és kicserélte az övével,ami szigszalaggal volt megtuningolva.(tandemmal jártam).Esetleg a pótkerékre fájt a foga,rosszabb esetben egy kis gázolajra.De ha te normális vagy,akkor nem hiszem,hogy utálnak.De-véleményem szerint-a cég színvonala nagyon leromlott,hiába a fiatal járműpark.
2014. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha most erre azt válaszolom, hogy öö mondjuk :

" ha te sem veszed észre a különbséget a sofőrök között, akkor te sem vagy különb , mint ők " akkor megsértődsz?


Azt mindenki tudja, hogy a Waberers felvesz boldog-boldogtalant, csak ne álljanak az autók. Sőt, most már kezdőket nem csak felvesz, hanem képez is, hasonló okok miatt. Ennek van egy jó oldala, a szotyi egy nagyon jó ugródeszka. Valaki lenyom ott két évet, akkor van annyi gyakorlata, hogy elmehessen máshova dolgozni.


Ami a dolog hátulütője: rengeted buta gyökérrel megcsináltatják a jogsit, rengeteg kritikán aluli emberrel. A kisebb cégek általában jobban megválogatják a dolgozókat, így a szotyinál kicsit feldúsult az idióták állománya. Az csak egy dolog, hogy egy jelentős részük buta mint a szög, de még mellé jártatja a pofáját is - sajnos nem csak itthon... Nagyon sok öreg van ott, aki milliókat keresett még a Hungarós iráni-iraki időkben - legalábbis saját bevallásuk szerint- aztán büdösen retkes mackó alsóban megy hozzád a sztory végén sört meg cigit tarhálni :D

Ami a legnagyobb baj, hogy az arc mögött sokszor nincs tudás. Láttam én már ilyen mesélős arcot 35 percig rampára tolatni.. :D

Nézz szét alaposan a kollégáid között és látni fogod te is , amit a többiek. Nem mondom, hogy mindenki olyan, mert ismerek onnan jó arcot is, de abból a 3-4000-res flottából elég sok. Ha az előző munkahelyemen is volt ilyen, de ott 12-ből mondjuk kettő. Kinek tűnik fel? Senkinek. De amikor Európa szerte a 79. naposkás szerelvény van a híradóban a sofőr hülyesége miatt... az már erősen megbélyegzi a többieket is. És még csak május 1-je van. :D

2014. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem vállalatfüggő, hogy hol vannak kevésbé rendes sofőrök és hol dolgoznak az okos sofőrök.

Bármelyik cégnél előfordulhat bunkó sofőr, a legkissebb cégtől a legnagyobbig.


Ugyanígy, ha embert nézzük az életben, hol vannak bűnözők? Ezek mindenütt vannak, nemcsak Romák között, hanem a Magyarok között is vannak bőséggel....sőt, ott vannak a fehérgalléros bűnözők, korrupt politikusok, akik viszonyítás végett, egy perc alatt, egy tollvonással annyit lopnak, mint pl. 1000 Roma bűnöző 1 év alatt.

2014. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!