Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hecht 541 sx, és Mtd Mc 46 s...

Tamál kérdése:

Hecht 541 sx, és Mtd Mc 46 s önjárós fűnyírókról van valakinek esetleg tapasztalata? Vagy esetleg Al-ko classic plus 4.63 Brx?

Figyelt kérdés
Egyenlőre ezeken gondolkozom,kis segítséget kérnék!

2014. máj. 12. 22:45
 1/4 Zolli válasza:
Sajnos nekem van. Az első nap a hajtott kerék beakadt és nem forgott. 3 napra rá elvitték javítani és holnap 2 lesz hete hogy nem hozták vissza.
2014. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zolli válasza:
Nem írtam hogy a Hecht 541 sx-ről írtam Megírom hogy mi lett a szerelés eredménye.
2014. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Elfelejtettem írni,h közben már döntöttem és az Al-ko-t vettem meg.Eddig úgy néz ki,h jól működik.Az ár érték arányt nézve ez tűnt a leg kedvezőbbnek,ja és akciósan egy 10-esel olcsóbb is volt.Remélem a Te géped is helyre jön!
2014. jún. 5. 23:22
 4/4 Zolli válasza:
Igen csütörtökön vagyis 2 hétre rá vissza is hozták. Amúgy eddig jó kis gép keveset eszik és magától megy ami nem elhanyagolható.
2014. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!