Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek wan még hálapénz...

Szerintetek wan még hálapénz a vezetés oktatásnál? Szerintem nem nagyon mert eggyik rokonom 6x bukott vezetésbol pedig náluk mindent botiékokkal intéztek el, de ha walaki mást tapasztalt légyszives kommenteljen

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mi történt a v betűddel?
2014. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Én nem tudtam, hogy itt is szokás hálapénzt adni. Én anno örültem, hogy megszabadultam az oktatómtól, nemhogy hálapénzt adjak neki... (állandóan üvöltözött velem, már akkor is, mikor még el sem indultunk)
2014. máj. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fizettem, és nem is buktam.


Hogyan bukott 6x? Ha jól tudom, már rég alkalmasságira kellett volna mennie.

2014. máj. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kimondottan pikkelnek azokra a hülyegyerekekre, akik w-t írnak v helyett. Mert menő.


A vizsgáztatóknéál meg idiótákat buktatni menő. És ez ellen a botiék sem segít - bármi legyen is az.

2014. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
hálapénz nincs, lefizetésnek hívják. olyanoknál van mint te, akiknek a nyolc általános is azzal lett meg...
2014. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Botiékat is megbuktatták?Én őket kérdezném meg,mert ha ők intézték el hogy megbukjon wagy hogy ne bukjon az eggyik rokonod akkor lehet neked is az ő segítségüket kellene kérned.
2014. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk iylen nincs. Senkitől se hallottam hogy pénzt kellene adni az oktatónak hogy elintézze a vizsgát
2014. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyesírás oktatás során biztos van még korrupció. Vezetésből már régebben vizsgáztam '93 - ban, akkor virágzott. Nem értem, nem látom az okát, hogy ma miért ne lenne így.
2014. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor már tudom te ,hogy mentél át.......:)
2014. máj. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!