Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B125 jogosítvány szerintetek...

B125 jogosítvány szerintetek megéri, vagy sokat kell ráfizetni pluszórákra? Esetleg valakinek személyes / ismerőse által hallott tapasztalat?

Figyelt kérdés

6-7 éve kismotorozok, sőt, bevallom, volt 125- és 150ccm-es motorom is, rendszám nélkül. Ma már nem merném bevállalni az "50es papírokkal" való közlekedést, jó lenne alternatívaként a B125! Fórumokon azt olvastam, hogy nagyon nagy a bukási arány, ez csak azért lehet, mert kezdők akarnak 3óra átvétele után levizsgázni?

Jó lenne egy 4ütemű 125ös kis robogó szaladgálni, meg kocsi fogyasztásának feléből eljárni.. :)



2014. jún. 3. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem kell sok pótóra, megérné :)
2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én öt év Simsonozás után nem ültem motoron 15 évig. Semmin, de még biciklin is alig.


Ilyen előélet után tavaly elsőre sikerült a vizsga, csak azért vettem egy plusz órát, mert rettentően élveztem újra kétkeréken.

2014. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!