Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Páv tippek, hasznos tanácsok?

Páv tippek, hasznos tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! kb 1.5hét és megyek páv 2-ből vizsgázni. Ki milyen jó tanáccsal tudna ellátni hpgy sikerüljön. A feladatokat úgy ahogy tudom mik lesznek , inkább az érdekelne hogy hogyan lehet rájuk készülni, illetve a beszélgetés során mik lehetnek a beugratós kérdések? köszi mindenkinek :)

2014. jún. 29. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Aludd ki magad, ne legyél szétszórt. Ha kocsival mész fel, még véletlenül se te vezess. Beszélgetés nem vészes, engem egy gépes feladat szopatott be.

Annyi a beszélgetéshez az igazat mond, kérdeznek hobbiról, vezetéshez való hozzáállásról, barátokról.

Alkoholt ha kérdezik(és néha iszol is), mond azt hogy alkalomadtán, meccshez néza elszürcsölsz egy sört.

Öngyilkosságot kérdezik(hogy volt e kísérleted, vagy a családban volt-e), ha volt, ha nem, azt kell mondani hogy nem volt, legalábbis nem tudsz róla.

2014. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Légy kipihent, előtte fél-háromnegyed órávaldobj be egy RedBullt két csokival, közvetlen előtte meg egy pohár kólát - ha nem vagy cukorbeteg. Csak úgy fogsz pörögni :D
2014. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk tényleg nem iszom alkoholt, meg öngyilkos hajlamaim sincsennek. A vezetést lehet nem tudom megoldani de nem is nagy táv . Amúgy sikerült neked amiatt az egy feladat miatt? melyik volt az? pàv 2n voltál te is?

igen mindenképp megiszok/eszek valamit ami jót tehet ilyen esetbe :D

2014. jún. 29. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
A sok gombos feladat az nagyon nehéz, de a többi feladatot meg lehet oldani.
2014. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is kettőn voltam, nem lett meg. Kettő feladatot kellett ismételnem, a sokgombosat meg az ábraegyezős feladatot(pedig elsőre csak egyet rontottam, de szerintük lassú volt, másodjára meglett gond nélkül élég szépen)

A sokgombos 3 részre van osztva sebesség szempontjából normál-gyors-lassú, az első nekifutásom katasztrofális, azt én is beláttam hogy jó, ismétlésre a normál meg a gyors jó lett, a lassú lett elrontva a gép szerint, de emlékeim szerint abban sem rontottam se többet, se kevesebbet mint a többiben.

Meg a rövidtávú volt ráírva a lapra, hogy nem lett a legjobb. De nem is érdekel, nem fellebbeztem meg, még van 4 évem hogy ténylegesen használnom kelljen(ha akkor is még buszsofőr akarok majd lenni), de 3-ra lehet elmegyek majd előbb a kamion miatt, de most szakmát tanulok inkább, meg német tanulás, aztán irány ki, jobb pénzért mint egy kamionos, a buszsofőr fizetéséről meg ne is beszéljünk.

Szemembe a Páv egy lehúzás, igaz én sem voltam a legjobb passzban, talán a legrosszabb hónapom volt, összejött minden, meg előtte 2 hónappal még az ujjaim sem tudtam mozgatni. De úgy veszem ezt mind egy jel, hogy váltsak, ne legyek az akit a rendőr büntet mindenért, közben nem látja a családját stb.

Szerintem egy ilyen vizsgálatnak jobban is a vezetésről kellene szólnia, próbaúttal stb, de ez az én véleményem. Nem is tudom miért nincs ilyen külföldön. Vajon?

2014. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
reméljük meg lesz neked is ha már eddig eljutottál ilyen téren. jövő hét szerdán megyek 10re majd akkor megirom hogy sikerült. nem szeretnék fellebezgetni, meg már csak ez hiányzik hogy munkába állhassak. Utolag már sajnálom hogy nem ezzel kezdtem.
2014. jún. 29. 21:44
 7/10 egySanyi ***** válasza:
Nyugodtan vezethetsz előtte csak érj oda időben. Én kettest csináltam lassan 4 éve. Előtte nap feküdj le időben és ne parázz a vizsgára fogd fel egy játéknak. A feladatok elmagyarázásánál figyelj oda nagyon és próbáld kihozni magadból a maximumot. Ha valami kicsit gyengébben megy akkor visszaültetnek még egy próbára akkor már érdemes rendesen figyelni koncentrálni.
2014. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja én is 10-re mentem, 9-re odaértem, földszinten regisztráció stb, aztán mehettem is fel az emeletre ahol kb. 3 perc után be is hívtak.
2014. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket :) majd megirom hogy sikerült :)
2014. jún. 30. 18:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Megkaptam korlátlan időre a páv 2-t :)
2014. júl. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!