Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A megengedett sebesség felső...

A megengedett sebesség felső határán haladsz. Kisvártatva mögötted terem egy nyomuló, megelőz, (záróvonal nem akadály) majd hirtelen lefékez és bekanyarodik balra. Majdnem beleszállsz. Volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Másik "kedvenc" :


Megengedett sebesség felső határán haladsz, lakott területen belül.

Hátulról nyom egy dinka. Legalább 70-nel menne.

Megelőz.(záróvonal nem akadály) Van úgy, hogy visszalassít 50-re, de előtted van.

Kiértek az országútra: Itt már lehetne menni legalább 90-nel, ha nincs egyéb korlátozás, de nem tudsz, mert előtted az eddig sietős, ugyanúgy 65-70-nel halad, szép komótosan.


2014. júl. 1. 10:45
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:
Vannak ilyenek, ne foglalkozz vele.
2014. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megelőzöd és mész tovább.
2014. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ne idegeskedj, nem ér annyit...

majd előbb-utóbb felcsavarodik egy fára

2014. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettővel találkoztam már. Elsőre legyintek, másodikat leelőzöm.
2014. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Naponta előfordul sajnos, de már olyan is volt, hogy jócskán átléptem a megengedett sebességet, de úgyis megelőzött, majd satufék...
2014. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen egész nap, ha vezetek, mások hibáit és néha magamét is korrigálom, hogy túléljük a napot.

De a lényeg, hogy már egyáltalán nem szeretek vezetni.

Nem idegeskedem annyira, de valahol zavar, hogy mennyi ökör van az utakon.

Ha van valakinek érdekes története ezekkel kapcsolatban, szívesen meghallgatom, hátha nem csak én fogom ki az ökröket! :)

2014. júl. 1. 18:20
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, szerintem ilyen már mindenkivel volt. a másik legidegesítőbb dolog a nem indexelés. baszogathatnák érte az embereket...
2014. júl. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vagy a túlindexelés! Nekem már ilyen is volt. Forgalmas útra akartam kikanyarodni, de nem tudtam, annyi autó jött, míg végre látom, hogy valaki indexel és lassít, vagyis be akar kanyarodni abba az utcába, ahonnan én akarok kimenni, tehát

kijjebb csorogtam, hogy becsatlakozhassak. Viszont az indexelő tovább jött, majdnem belém, és csak rajtam múlt, hogy az ütközést elkerüljük, én korrigáltam. Az öreg sofőr

üvöltött, hogy mit csinálok.

Kiderült, hogy Ő a következő utcába akar lekanyarodni, de

Ő alapos, így már egy utcával előbb indexel!!!!!

2014. júl. 17. 08:56
 9/11 anonim ***** válasza:
ja, egyszer megesett velünk is az hogy a hülye indexelt, aztán meg baszott lekanyarni... de a nem indexelés jóval általánosabb. a másik amit még nem szeretek hogy befékez mint állat, és csak aztán rakja ki az indexet, addig én meg nézek miafaszomért lassít ekkorát
2014. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos erre számítani kell, nem szabad észnélkül kimenni az indexelő elé. Ütközésnél nem fogadják el mentő körülménynek azt ,hogy dehát ő indexelt! No meg bizonyíthatatlan is. Mert pl az index jelezhet út szélén megállást is a kereszteződés után.
2014. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!