Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha másik autósiskolában...

Ha másik autósiskolában folytatom a tanulmányaimat ugyanazok a szabályok fognak vonatkozni rám? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

2013. februárjában lett megkötve a szerződésem. Ugye akkor még a 2 éves rendszer volt, vagyis hogy két év alatt kell befejezni az egészet. Tavaly augusztusban a harmadik sikertelen forgalmi vizsgám után jobbnak láttam jegelni a dolgot, így kimaradt egy év. Most szeretnék átmenni egy másik oktatóhoz, másik iskolába. Az lenne a kérdésem, hogy ha megteszem ezt a lépést, és felbomlik a szerződésem a régi iskolával, illetve meg lesz kötve az újjal, ugyanazok a szabályok fognak rám érvényesülni, mint eredetileg?

Remélem, hogy igen, illetve én ezt látom logikusnak, de azért érdekelne, hátha valaki volt vagy van ilyen helyzetben és biztosat tud mondani.

Szerintetek?



2014. júl. 3. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. A KRESZ vizsgától számítva 2éven belül le kell vizsgázni forgalomból. Ennyi a kitétel.
2014. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, de ha felbontom a szerződést azzal, hogy átmegyek máshova ugyanez a kitétel fog érvényesülni rám?

Szóval nem az új, ami szerint a kresz megkezdésétől számolva 1 éven belül kell befejezni? Mert akkor megszívtam eléggé:D

Köszi a választ amúgy!

2014. júl. 3. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!