Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az eltartott...

Mi a véleményetek az eltartott közalkalmazottak sztrájkjáról? Ezek elfelejtették, hogy belőlünk élnek! Eléjük kéne tolni egy új munkaszerződést és ha nem tetszik nem kell aláírni! Lehet jobbat keresni! Szerintem lenne sok jelentkező a helyükre!

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Megsúgom nem sok a jelentkező.

Egyébként meg mi lenne veled te kis háborgó ha nem lennének közalkalmazottak? Ki vinni ké a műtött segged alól az ágytálat a kórházban, ki tanítaná meg írni a hülye gyereked? ki vigyázna rá az óvodában bölcsődében mig te a pénzedért húzod az igát? stb...

2010. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi.Ha a Fidesz kerül hatalomra, nem lesznek sztrájkok sem,mert nem lesz aki hergelje őket.
2010. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Szépen belenyúltál!"

Bocs,de az ilyen halak felbosszantanak.

2010. jan. 14. 21:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Te véresszájú! Nem veszed észre,hogy ebben az országban nem akarja senki húzni az"IGÁT"!Mindenki a tehetetlenségből a tutiba menekűl?!Azt hiszed,hogy az igavonók jobban élnek? AKKOR CSINÁLD UTÁNUK.
2010. jan. 14. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyönyörű lesz:

[link]

2010. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elkezdték a sztrájkot a pénztárosok is, visszanyal a fagyi?


[link]

2010. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
demokráció van. nem kommunizmus.
2010. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13:50 - Ja, nekik joguk van sztrájkolni, nekem meg jogom van a kifizetett bérletemért a járataikon utazni, de ha nem kapom meg a szolgáltatást, nem tudom, mivel pótoljam, mert nekem csak a 2 lábam van, tényleg, van fogyasztóvédelem.
2010. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a tűzoltók, mentősök vagy tanárok sztrájkolnának, akkor őket még meg is érteném. De ezek a BKV-s sofőrök már gusztustalanok. Buszvezetők között is jól keresnek, és mire fel akarnak még több pénzt? Tudom, hogy az ő csőrüket is b.ssza, hogy a BKVs főnökök százmilliókat lopkodnak, de nem ez a megoldás.

Ilyen alapon, akkor mindenki lophatna ebben az országban, mert "fent" is lopnak (ld. MSZ(M)P). Az lenne a megoldás, ha ezeket a mocskokat úgy megbüntetnék, hogy a többinek is elmenjen a kedve a lopástól. De ezzel a sztrájkolgatással, csak a "kisemberek" ölik egymást, ahelyett, hogy összefognának.

Tényleg, valaki tud valamit, hogy a háziőrizet óta mi lett Kulcsárral és a milliárdokkal???

2010. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!