Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Balaton közepén le lehet...

Balaton közepén le lehet horgonyozni hajóval?

Figyelt kérdés
Csak kikötőben szabad lehorgonyozni, vagy nincs rá külön szabály, hogy hol?

2014. aug. 27. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A Balatonon bárhol lehorgonyozhatsz, ahol külön tábla nem tiltja, bármennyi időre, korlátlanul. Nappal viselned kell egy fekete gömböt, éjszaka pedig egy közepesen erős, minden oldalról látható fehér fényt.
2014. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van szabály, de lehet. Mindennapos dolog. Hajózási útvonalon nyilván nem.
2014. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kikötő bejáratánál/szájában tilos, de hajózási útvonalon nem tilos, mivel nem vagy köteles tisztában lenni azzal, hogy épp hol megy át a katamarán Badacsonyból Fonyódra. Más kérdés, hogy nem illik ott horgonyozni, de ez csak egy íratlan szabály, tapasztalt vitorlázó figyel erre. :)
2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nagyjából tisztában vagyok vele hogy Fonyód és Badacsony közt kopok járnak. MEg Révfülöpről is indul sétahajó, mondjuk az nem tudom hova fut be :)
2014. aug. 28. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyan régi képeslap, de a járatútvonalak nem sokat változtak. Ezeket a helyeket érdemes tehát elkerülni. :) [link]
2014. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Már csak egy vitorlás hiányzik a horgonyzáshoz :)
2014. aug. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!