Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolát ajánlod...

Melyik autósiskolát ajánlod Békéscsabán? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Thermál! Én ott vizsgáztam, és elégedett voltam. Jó fej volt az oktatóm.
2010. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
pozsár-ról hallottam,hogy szigorú,és nem megy elsőre át.
2010. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A Thermál tulaja jófejnek tűnik, látszik a házon, hogy Jobbikos :D Csak elég kicsi cég és a weboldalon sem találtam árat sem az oktatókat sem semmi lényegest. Remélem nem emelték a vizsgaárat azt hirdeti a régi áron, azt cső.


Aki tud még tapasztalatokat a Thermálról írjon!


A Pozsár (visszavelé) Rászop nem szimpi, se a feje, se amit mondanak!

2010. jan. 21. 16:48
 4/21 anonim válasza:
Zolnai egész jó, én ott tettem le az M-es jogsim, útvonalakat addig gyakololtuk, amíg nem volt teljesen jó :D Sztem az jó volt. De a gyulai 1-es számú autósiskola is jó, több oktatójuk van Csabáról, és Csabán vizsgázol meg vezetsz eleve.. De ők most szétváltak valahogy, vagy nem tudom mi történt.
2010. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én a fiat gellén-nél csináltam a jogsit!olcso és megbizható ipse és korrekt nagyon nem huz le pénzel mint a pl zolnai!(ezt hirböl hallottam)ja és nem drág mig másoknál 1éve 120 volt nekem kijött 96-ból!és minden ment elsöre
2010. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
a thermál nem nagy cég??? Hát nem tudom...én újkígyóson laktam, a tanfolyam csabaszabadin volt, és mindig vitt-hozott a kocsijával...a gyakorlati oktatóm is jófej volt, amikor vizsgáztam még jobban izgult, mint én! Nekem minden simán ment, korrektek, ajánlom!
2010. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
A Zebra autósiskola (Hankó András féle) azt nem ajánlom senkinek! Nagyon gyenge az elméleti oktatás. Tulajdonképpen nincs is csak a pénzt kell befizetned amiért cserébe kapsz egy másolt cd-t amin van valami program ami az esetek 80%-ába el sem indul és ha ezt szóvá teszi az ember még le is b^sszák. A gyakorlati oktatás viszont jó,ha jó oktatót választ az ember. (annyit elárulhatok,hogy a "vezér" nem a jók közé tartozik) Ezzel az írással nem lehúzni akartam senkit,ez csak egy vélemény.
2010. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Olyat lehet csinálni, hogy nem kérek elméleti oktatást csak vizsgára megyek be, majd a gyakorlat?? CD-m nekem is van, én olyan típus vagyok aki vizuálisan jobban tud tanulni, úgyse tudok odafigyelni meg el is felejtem, szóval felesleges lenne ezért 20k-t fizetni.
2010. jan. 25. 17:00
 9/21 anonim válasza:
A Zebra autósiskola (Hankó András féle) bátran merem ajánlani. Nem régen lett meg itt a jogsim, és teljesen meg voltam elégedve.Elméletből mindenki átment elsőre és tudtommal a gyakorlati árny is nagyon jó. Persze csodát tenni itt sem tudnak azzal aki nem tanul, vagy nem jár el a foglalkozásokra.
2010. márc. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Én a Magura Autósiskolába jártam E kategóriára. Ahogy bejelentkeztem másnap indították a tanfolyamot. Nem voltunk

sokan mégis megtartották a képzést. Egy hétvége alatt lenyomták az elméletit. Aztán haza vihettem egy laptoppot és otthon a legújabb vizsgaprogrammal gyakorolhattam. A gyakorlati oktatóm jó fej volt. A vezetést nagyon gyorsan

megcsináltuk. Az egész alig egy hónapig tartott. Minden vizsgám elsőre sikerült. Fizetnem is annyit kellet amennyiért meghirdették. Végén kezembe nyomták a számlát.

Korrekt iskola, én maximálisa meg voltam velük elégedve.

2010. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!