Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolát ajánlod...

Melyik autósiskolát ajánlod Békéscsabán? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 15:58
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Én is a Magura Autósiskolába járok a Munkaügyi Központon keresztül. Jól és gyorsan oktatnak. Az külön tetszett, hogy az irodavezető bármelyik szünetben kértük, ingyen frissen főzött kávét nekünk. Az külön tetszett hogy a laptoppot hazavihettük.
2010. ápr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Áthelyezővel választottam az Index3000 Autósiskolát és nem bántam meg. Egyszer megbuktam, de teljesen az én hibám volt. Feleslegesen izgultam nagyon. Jó felkészítést és biztonságot adó oktatást kaptam. Kaptam grátiszban plusz órát és korlátlen tesztelési lehetőséget. Ajánlom! Éva
2010. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Sziasztok!

Én Zolnait tudom ajánlani,mert most vizsgáztam le A-ból és teljesen meg voltam elégedve. Sanyi(a góré) is teljesen rendes volt velem. Látszott,hogy régóta a szakmában van. Főleg mert régen még nála csináltam a B-t is. A Kresz oktató is vágta a dolgokat,uh. vezetés közben nem kellett azon gondolkoznom,hogy mi hogy van. Mert motoron nincs akitől megkérdezd! És árban is korrekt..ami elég fontos is volt nekem.

A többieket nem ismerem...

Remélem hasznosat szóltam a kérdéshez!

ImiLaci

2010. jún. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Pozsár akármennyire is antipatikus, szerintem ő a legjobb Csabán. A kurzus gyors, és belédveri úgy a dolgokat, hogy azt egy életre megtanulod.

Az előadás érdekes, próbálja úgy leadni az "anyagot", hogy az meg is maradjon. (néha viccelődik is)

Ezenkívül szerintem színvonalas autókkal oktat. (láttam már Csabán ladás oktatót...)

Úgyhogy összességében, én őt ajánlom, ha valóban meg akarsz tanulni vezetni.

Nekem elsőre sikerült minden nála.

2010. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 PéterPetya válasza:
Ajánlom az iIndex3000 Autósiskolát. Nincs plusz költség és elsőre ment minden vizsga. Oktató türelmes, korrekt. Nézd a honlapját! Péter
2010. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Tök jó volt az Index3000. Teljesen alkazmazkodtak az igényeimhez, nem tudtam lehetlent kérni, pedig nem vagyok egyszerű eset. Ma is csak nevetek, amikor az utakon látom az idegeskedő, ordibáló oktatókat. Na az enyém nem ilyen volt.
2010. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
BIELIK
2010. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én biztos nem Zolnait, Nagyon sok embertől halotam már h meg szivatta őket. Rengeteg óra nagyon sok pénzükbe került És ezekmellet A stílusa is elég bunkó. ha az ő iskoláját választod ne hozzá menjél.
2010. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
A Thermál rendkívül mrgbízható , garantáltan nem kell többet fizetned , +óra címszó meg ilyenek alatt ,ott annyi az annyi és kész . Legjobb :D , miután én megcsináltam a jogsimat , még 7 ismerősöm követett ugyanilyen véleménnyel :D
2010. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Válasszátok a Zebrát szerintem tök jó.
2010. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!