Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyorshajtási büntetésnél...

Gyorshajtási büntetésnél kértük a részletfizetést! A papírban amit kaptunk van szó egy 3000 ft-os illeték bélyegről! Ezt a postán a levélben kell elküldeni vagy pedig a borítékra kell fel ragasztani?

Figyelt kérdés

#gyorshajtás #Illeték bélyeg
2014. nov. 14. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ragaszd fel sehová, ez nem postabélyeg.
2014. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a kérvénnyel együtt a borítékba teszem! És úgy postázom el! Köszönöm a választ!
2014. nov. 14. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig a kérvényre ragasztottam, mivel ott a helye, ha a borítékba teszed kieshet és nem találják, vagy letagadják és visszaváltják!

Arra vigyázz, hogy csak a jogerőre emelkedés és a befizetési határidő között érjen be a levél (én tértivevénnyel szoktam küldeni), mert ha a jogerőre emelkedés előtt ér be, akkor fellebbezésnek számít és arra 5000-ért kell illetékbélyeg.

2014. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Direkt elraktam az illetékbélyegről a számlát!! Köszi a válaszokat!
2014. nov. 17. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem bizonyít semmit!
2014. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!