Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuntetett a rendor 10....

Megbuntetett a rendor 10. 000ftra mert nem volt bekapcsolva az ovem. Nincs onallo keresetem, hiszen meg gimnazista vagyok. Koteles vagyok kifizetni? Alairattak velem egy A/4es papirt amit kitoltottek, meg adtak egy csekket.

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 20:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nincs saját kereseted? De jogsid van, kocsid van...

Majd abból kifizeted, amiből ezeket is!


Mennyi munkanélküli szabálysértő lenne, ha ez így lenne!


Jól meg is érdemelted!

2014. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7%

Ki nem szarja le, h te mi vagy?

Mivel benne van a pakliban, h fiatalkorú, akkor megúszhatja a büntetést.

A kérdés pedig ez volt és ennek alapján válaszoltam, nem pedig idióta módjára azonnal rávágom a hülyeséget rosszindulatból.

2014. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

#8 és #10:


Kiskorú, 18 alatt van.


Az említett jogszabályt nem ismerem, de nagyon erősen kétlem, hogy 18 év alatt bármit meg lehet tenni az utakon büntetlenül!


Dodzsemez egy vidámparkban, basszus, ne mások életével játssz a felelőtlen mentalitásod miatt. Ok, a be nem kapcsolt öv csak neked veszélyes, de ha így állsz hozzá, akkor a többire is kakilsz nagy ívben!


Basszus, én 18 évesen szereztem jogsit, és mindig figyeltem az ilyenre. Talán ezért vezettem baleset nélkül 25 évet!

2014. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

#8:


Te írtad "Helyszíni bírság", nyilván nem kell helyben fizetnie, de ez NEM azt jelenti, hogy megússza a büntetést.


Amúgy a kérdezőre SEM helyszíni bírságot szabtak ki. OLVASNi tudsz?????

2014. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13: kiskorú 14 alatt, fiatalkorú 18 alatt.
2014. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Kaptam hideget, meleget, koszonom. 18 eves vagyok. Legyszives kulturaltan beszeljetek rolam, mind a szuleimrol. Edesanyam 12 eves koromban elhalalozott, ugyh kerlek titeket, szebben beszeljetek ha mar hozzaszoltok. Jogositvanyt szerencsere sikerult megoldani, autot 18. Szuletesnapomra kaptam. Ezekszerint akkor koteles vagyok kifizetni, koszonom a normalis valaszokat.
2014. nov. 21. 22:44
 17/28 A kérdező kommentje:
Amint mar leirtam, nincs onallo keresetem, ugyh nem tudom milyen fizurol beszel kedves valaszolo, koszonom.
2014. nov. 21. 22:45
 18/28 anonim ***** válasza:
11%

Ennyi ostobát egy rakáson:D

Ti egyre hülyébbek vagytok.

14-ig gyermekkorú, 14-18 között fiatalkorú.

18 alatt meg kiskorú, magyarul magában foglalja mind a kettőt.

A 77%-os hülyével meg már inkább nem is vitatkozok tovább, ezek vagytok ti, "az eszem, tudásom semmi, de az észt osztom."

Tipikus magyar luzerek.

2014. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%

Persze, mindenki hülye csak te vagy az okos.


A kérdező meg járjon busszal, ott nem kell bekapcsolni az övet.

A benzinkúton is azt mondod hogy nincs saját kereseted, tessék ingyen adni a benzint? Az autózás nem állampolgári jog. Szegény édesanyádat pedig gusztustalan dolog volt belekeverni, az ő halálát felhasználni arra, hogy majd jól megsajnál mindenki.

2014. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
38%
Most azért legyünk elnézőek és kedvesek, mert meghalt az egyik szülőd? Elárulok egy titkot, a Földön élő emberek elég nagy részének nem élnek már a szülei.
2014. nov. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!