Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuntetett a rendor 10....

Megbuntetett a rendor 10. 000ftra mert nem volt bekapcsolva az ovem. Nincs onallo keresetem, hiszen meg gimnazista vagyok. Koteles vagyok kifizetni? Alairattak velem egy A/4es papirt amit kitoltottek, meg adtak egy csekket.

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 20:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Fizesd ki, okulj belőle, s ezzel le is van zárva az ügy (feltéve, ha nem csinálsz több szabálysértést)

A kérdésedre válaszolva: nem vagy köteles kifizetni, de azzal szerintem rosszabbul jársz, mindenesetre a lehetőség adott .

Szabálysértési bírság kiváltható közmunkával, 5ezer forint 6 óra közérdekű munkával ledolgozható.

Nos, ha neked megér 10ezer forintot, hogy 12 órán keresztül sárga mellényben szedjed a szemetet, megteheted, csak macerás, neked kell intézkedned az ügyben.

Munkaügyi központban a fizetési határidőn belül jelentkezned, s jelezni, hogy a kiszabott büntetést ledolgoznád...

2014. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

18 alatt kiskorú a polgári jog szerint !!!!!



IDIÓTA!!!!

2014. nov. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#18 leírta a tutit.


A aki meg 0-ra pontozta, csak a saját szegénységi bizonyítványát állította ki!!!!

2014. nov. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne gyere a meghalt Anyukáddal, nekem is meghalt Apukám 16 éves koromban, még sem vezetek a szabályok betartása nélkül!
2014. nov. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Alex Fly ***** válasza:

Nem értem a kérdést...

Ha önálló keresettel nem tendelkezel, de fenn tudsz tartane egy gépjárművet (ami ennél havi szinten is többe kerül),akkor nem okozhat gondot ez a 10000 forint. Ellenkező esetben meg nem kell olyan költségekbe verni magad, aminek a fedezetét nem vagy képes biztosítani.

2014. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel menny be: Gimnazista vagyok, nincs fizetésem, és az anyukám se él már. Engedjék már el a bírságot. Hányok tőled. Ingyen élő kis sz#arházi takony...
2014. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Rosszul ertitek, hogy mire gondoltam. Tudom jol, nem sajnaltatom magam, csak nem voltam tisztaban a dolgokkal azert kerdeztem meg. Szuleimrol azert irtam, hogy legyetek szivesek kulturaltan beszelni roluk, ha mar hozzaszoltok, nem pedig semmifele onsajnalatbol. Nem lehetett volna annyit irni, hogy igen, be kell fizetned, mert ez meg az(torvenyek). Nem, a hetkoznapi magyar emberekhez hiven, szidni kell mindenkit, hogy honnan van auton, jogositvanyok, miert mem kapcsolok be az ovet, stb.. Koszonom a valaszokat, haromnegyede ertelmetlen, tisztelet a kivetelnek.
2014. nov. 22. 08:33
 28/28 anonim ***** válasza:

mi az a 10eFt? ha kocsikazni van penz, erre is.

evente jarmuadora majdnem 40 t csengetek a hivatalnak pedig ezereves.....

2014. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!