Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csúszásmentes cipő?

Csúszásmentes cipő?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan cipőt ajánlani, aminek egyátalán nem csúszik a talpa, így tudok benne télen, jégen, meredek utakon gyalogolni?

2014. dec. 15. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihez kell? Hegymászáshoz?
2014. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztonságos téli sétákhoz a budai hegyekben:)
2014. dec. 15. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából az a kérdés, hogy ezt a cipőt kifejezetten arra szeretnéd-e a használni, hogy ilyen körülmények között sétálj vagy mondjuk a hegyen laksz, és be szeretnél jutni valahogy munkába...
2014. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miben változik a válasz a két esetben? :) Hegyre fogok költözni egyébként, és szeretnék majd jeges időben is kirándulni menni és természetesen közlekedni is gyalog:)
2014. dec. 17. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban, hogy tudsz venni szöges talpú túrabakancsot, aminél jobb szerintem nincs jégen, de ha felszállsz vele egy buszra, netán bemész egy üzletbe abban nem lesz sok köszönet. És egy rakás pénz. De ha az a cél, hogy elkeveredj biztonságosan egy buszmegállóig, és akár csinosan is tudj öltözni (bár nem tudom, férfi vagy-e vagy nő) arra a néhány jeges napra nincs értelme szöges bakancsnak, egy egyszerű csizmát is lehet "tuningolni".
2014. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én még múlt évben a LIDL-ben láttam olyan lánctalpat(kis szegecsek voltak rajta)amit túrabakancs talpára lehet felhúzni. Bár a LIDL-ben időszakos áru van, de szerintem ha bemész egy túraboltba, biztos tudnak neked segíteni. Felrakod a cipődre, aztán amikor átjutottál a kényes részen, leveszed róla.
2014. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!