Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg nekem ajánlan...

Tudnátok esetleg nekem ajánlani nyugtatót vagy stressz oldót amivel a tanórák során jobban menne a vezetés (B kategória)?

Figyelt kérdés

Az oktatóm szerint túl stresszes/ideges vagyok a tanórák alatt és ezért nem megy a vezetés :S. Sajnos már 2 sikertelen vizsgám is volt, jelenleg a 110-ik óránál tartók..... Egyszerűen annyira ideges vagyok az órákon, hogy nem megy a vezetés.Tudtok nekem ajánlani vény nélkül kapható nyugtatót, gyógyteát stb?Itt arról ír valaki egy blogba, hogy neki segített a nyugtató.


[link]


Előre is 1000 hála mindenkinek!



2015. febr. 8. 15:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
2015. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Begyógyszerezve nem ajánlott vezetni - pláne ha még azt sem tudod milyen hatással van rád. Ráadásul ezeknek a cuccoknak gyenge altató hatása is van - tompulnak az érzékszervek. Ezt neked kell magadban helyre tenni - ha meglesz a jogsi és kijutsz a hétköznapokba ott sem vezethetsz minden nap feszülten, hogy most mi lesz...
2015. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Ha nyugtató hatására csökke a reakcióidőd, az sokkal veszélyesebb, mint a stressz.
2015. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 egySanyi ***** válasza:
83%
110 óránál már én is ideges lennék. Szelet csoki is nyugtathat.
2015. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
először is állj le a kv-val és energia italokkal. ha ez nem segít, akkor tarts 1-2 hét szünetet a vezetésbe, amíg fejben összeszeded magad, aztán hajrá.
2015. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
34%
Leszarom tabletta. Komolyra fordìtva szòt, gyògyszertàrban biztos tudnak ajànlani valami teàt vagy ilyesmit
2015. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem élek sem kávéval sem energia itallal, viszont az 1-2 hét szünetben van valami.
2015. febr. 8. 21:55
 8/36 anonim ***** válasza:
60%

Mért kell idegeskedni a világ egyik legjobb dolgától?

Vezetni jó és aki élvezi is annak mégjobb. Mért kell idegeskedni tőle?

2015. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Nekem 20 éve van B jogsim, lassan már úgy vezetek személyautót, hogy elalszom közben néha a legstresszesebb helyzetben is.

Most csináltam a C-t, az oktató meg azért pattogott, miért vagyok ennyire nyugodt?

Hát miért miért, mi a francnak hergeljem magam, ő idegeskedjen, övé az autó, meg őt büntetik meg, ha kinyírok valakit.

Közlekedésbiztonságilag az a jobb, ha inkább ideges vagy, és éber, mintha bágyadt és álmos lennél.

Csak agresszivitás ne társuljon az éberséghez, mert az a legrosszabb.

Amúgy vannak nyugtató hatású gyógyteák, nekem bejött, bár mindenkire másképp hat. Gyógyszertárban kérdezz rá.

Valószínű valamilyen valeriána alapú cucc.

2015. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
48%

Én sosem paráztam.

Lazán elsőre megcsináltam a B-t, majd a többit.

Az összesnél a KRESZ-t, hibátlanul kb. fele/negyed annyi idő alatt, úgy hogy nem is jártam be órákra.

Nem egy nagy szám a vezetés.

Gondolj bele.

Hány embernek van jogsija?

18 éves kis gyerekeknek akiknek még a tojáshéj a fenekükön van, illetve 75 éves nénikéknek és bácsikáknak.


Tudod, hogy hányak cikiztek, hogy nő vagyok akkor mit akarok egy teherautótól, egy busztól?

Mi még a 15. században élünk ellenben a nyugattal ahol ez természetes.

Foglalkoztam a visszamaradott és irigy emberekkel?

Nem!


Vedd lazára!

2015. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!