Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnátok esetleg nekem ajánlan...

Tudnátok esetleg nekem ajánlani nyugtatót vagy stressz oldót amivel a tanórák során jobban menne a vezetés (B kategória)?

Figyelt kérdés

Az oktatóm szerint túl stresszes/ideges vagyok a tanórák alatt és ezért nem megy a vezetés :S. Sajnos már 2 sikertelen vizsgám is volt, jelenleg a 110-ik óránál tartók..... Egyszerűen annyira ideges vagyok az órákon, hogy nem megy a vezetés.Tudtok nekem ajánlani vény nélkül kapható nyugtatót, gyógyteát stb?Itt arról ír valaki egy blogba, hogy neki segített a nyugtató.


[link]


Előre is 1000 hála mindenkinek!



2015. febr. 8. 15:35
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Hát vegyél mély levegőt és koncentrálj az előtted lévő célra tudom sablonos,de tényleg ezt kell tenni.
2017. jan. 25. 18:18
 22/36 szántóvető ***** válasza:
100%
szekszelj előtte.
2017. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 szántóvető ***** válasza:
73%
mondjuk elég régi a kérdés..nyilván levizsgáztál már.miért emelted ki mégis?
2017. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
73%
ne figyeld hogy ott van kényelmesen ülj és lazulj be jókedvűen vezess mintha csak lazulnál egyet
2017. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
73%
Hogy megy azóta a vezetés?
2017. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

110 óra? Elég elképesztő, jó drága lett akkor neked. Igazából én úgy vagyok vele akinek a 60. óra után se megy az inkább hagyja abba.

Az oktatód hogyan bírta, hogy ennyit kell tanítani téged?

2017. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia,hogy sikerült végül?
2018. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
64%
Levizsgaztál már? Én most járok, szerintem a feszültség, idegesség tok normális ilyenkor. Rólam legutóbb pl folyt a víz, olyan stresszes voltam. Az oktató szerint majd elmúlik... Nekem eddig 14 órám van, pénteken megyek majd megint 2 órára. Szerintem a szó szoros értelmében nyugtatót nem szabad szedni, alapból sem, nemhogy vezetés előtt. Ha gondolod írj privit és mesélj mi történt azóta :)
2018. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
én is nagyon ideges voltam anno, de ez az oktató miatt volt mindenért ordibált, hogy fogom a kormányt, hogy váltok stb...ez engem idegesített, de oké az ő autója! Meglett a jogsim és vettem autót :-) Úgy váltok ahogy tetszik ha egy kézzel fogom a kormányt és másik kézzel a sebváltót senki be nem ugat....ha beugatna kib@@sznám a kocsiból :-) Természetesen nem non-stop így vezetek, de maga a tudat, hogy enyém a kocsi, azt csinálok amit akarok és ha ne adj ég összetöröm az én saram...annyira megnyugtatott, hogy utána soha többé nem idegeskedtem vezetés közben :-) A vezetéssel sose volt baj csak az rohadt ordibálás, hogy ne így válts..rühelltem azt a vén f...szt :-) Érdekes az én kocsimmal levezettem 100.000 km-t lassan aztán semmi baja a váltónak :-)
2018. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

Én ma megyek vizsgázni és ilyen mocskos esős idő van 😣.


29+4 órát vezettem eddig, 1 óra = 45 percnek számít azaz valójában 25 órát és 15 percet vezettem eddig.


Mikor felébredten akkor még izgultam, de ahogy olvasgattam itt a válaszokat, úgy megnyugodtam, fejben eljátszottam, hogy miként fog történni az esemény.


Délután még visszanézek 😎

2019. ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!