Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás egy...

Mi a legjobb megoldás egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a forgalmi vizsgám (B kategória) . Ma vettem a 39. Órát. Az oktató olyan szinten fel tud idegesíteni hogy elkezdek sírni. Olyan mint az időjárás. Egyik nap poénkodik másik nap leszíd mindenért. Ma eleinte nem volt semmi gond, aztán egy 40es tábla mellett kicsit gyorsabban mentem el és elkezdett kiabálni, oké jogos. De aztán egyész végig mindenért rámszólt, ez is xar, az is xar... a végén megint az lett belőle hogy én elkezdtem sírni, ő meg még jobban kiabált. Teljesen terrorizál lelkileg és azt mondta hogy már előre fél a vizsgától, mert úgyis meg fognak buktatni, mert nincsen stílusom meg nem tudok vezetni. Múlthét pénteken meg azt mondta hogy minden rendben lesz, menni fog mert ügyes vagyok meg blabla stb.. szóval nem értem. Most tényleg én vagyok szerencsétlenvagy direkt csinálja ezt? Valaki hasonló helyzet? Kérlek segítsetek mert már nagyon kivagyok. 21 L
2015. márc. 2. 15:33
 1/1 egySanyi ***** válasza:
Lehet csak rossz napja volt.
2015. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!