Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a rutinvizsga eltörlése...

Ha a rutinvizsga eltörlése óta szerezted B kategóriás jogosítványod: Mennyi órát vettél, mielőtt sikerült a forgalmi vizsgád?

Figyelt kérdés

Azt is leírhatod, ha nem elsőre sikerült és két vizsga között még kellett órát venni.


Illetve azért írhat az is, ako 2012 előtt szerezte a jogosítványát (viszont akkor kérem, írja bele a válaszba)



2015. márc. 26. 10:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem baj az, ha a gyakorlati oktatást megszakítja 1-2 hetes pihenő.

Az agy olyankor is dolgozik a tanultakon, "ülepszik a tudás", elemzi a hibákat, jó megoldásokat keres.

Én a parkolásokkal szenvedtem, amikor jött egy 3 hetes szünet... ebben a 3 hétben sokszor volt olyan, hogy a parkolásokról álmodtam, de valami furcsa, félálom szerű módon, s rájöttem arra, hogy lehet korrigálni, ha arra van szükség.

2015. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

a parkolásokat kérlek előttem le sem írd! :)


40 óránál jöttem rá, hogy hiába csinálom azt, amit az oktató mond, nem tudok parkolni, magamtól nem tudnám megcsinálni.

onnantól kezdve 1 hétig (következő óráig) aludni sem tudtam, amint behunytam a szemem, máris parkoltam... és akkor végre megértettem! megértettem, hogy miért és mikor kell visszakormányozni, és hogy ez mire jó...

2015. júl. 27. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!