Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni ha...

Mit lehetne csinálni ha képtelen vagyok végig menni a szlalom pályán?

Figyelt kérdés

3x2 órát voltam már a rutin pályán. Már a faszi azért gyakoroltat megfordulásokat meg beállásokat stb, hogy aminek elvileg ott kéne mennie arra hátha ráérzek.


De pl:. már ma is az ment, hogy na akkor csináld magadtól és így elgondolkodtam, hogy na most mi jön és láttam, hogy kissé kiakadt ezen. Épp, hogy nem kezdett el ordítani is...


2015. jún. 19. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell.
2015. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek kicsit tovább tart. Semmi gond!
2015. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Mi vegyek wc gurigákat és azokat kerülgessem vagy mi?


#2 Kösz. De akkor is kicsit nagyon zavar, hogy ott voltam már vagy 6 órát és semmit nem javult.

Itthon konkrétan már az volt, hogy elkezdték rajzolgatni, hogy hol mit kell csinálnom...

Nem tudom, hogy ennek így itt ebbe a formába nála van e értelme. Mert múltkor is meg kaptam, hogy jajj a többiek. (Ugye utóbbi időbe inkább olyanok fordultak meg nála akik tudtak már akkor)

2015. jún. 20. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy? :D


Voltál 6 órát a rutinpályán. Előtte vezettél valaha valamit? Ha nem akkor 6 óra nem mindenkinek elég az alapokhoz. Nincs más választásod gyakorolsz és majd belejösz. :)

2015. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem való mindenkinek a vezetés.

Ez nem olyan, mint egy szakácskönyv. Nincs konkrét recept, az alapokat kell fejben megérteni, és utána környezeti tényezők között adaptálni. Régen 10. óra volt a rutinvizsga, addigra ezeknek menni kellett.


Azt nem egészen értem, hogy mit jelent ez a "na most mi jön", de ha egy parkolásnál kb azon filozofálsz, hogy merre tekerd a kormányt vagy előre/hátra menj akkor gondok vannak. Gyakorolj, vegyél pár plusz órát aztán ha nem megy akkor marad a busz, a saját érdekedben is

2015. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még 6-8 óra vétele után sem fog menni, akkor a saját érdekeden nem kell eröltetni. Lehet hogy a végén valahogy lesz belőle jogsi, de minek:

https://www.youtube.com/watch?v=Bi1AD7aTOtI

2015. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan lerakhatsz WC papír gurigákat, és kerülgetheted kerékpárral, ha az segít...

Szlalomozással a két keréken egyensúlyozást gyakorlod, fejleszted, ehhez alapesetben elég egy kerékpár is.

Ha már az egyensúlyozás rutinszerűen megyen, nem vonja el semmi a figyelmedet a másik tényezőről: motorkezelés.

2015. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!