Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki képtele...

Van olyan, hogy valaki képtelen letenni a kreszt?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy próbáálkozik de nem megy neki. Ilyenről csak úgy hallotam, hogy a vezetés nem ment neki. Mármint a forgalmin bukott meg ilyen nagyon sokszor.


És olyankor mivan ha valakinek nem megy?


2013. ápr. 3. 14:47
 1/6 anonim válasza:

Spongyabobo!

köhömm viccet félre téve igen akad, de többségük egészség ügyi okok miatt nem tudják elvégezni.

És ha nem megy akkor nincs jogsi. Életveszélyes embereket - elvileg - nem engednek forgalomba helyezni.

Gyakorlatilag meg le lehet fizetni a vizsgázatót -.-"

2013. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Fog az menni, csak a tanulási technikán múlik!

Én úgy tanultam rá, hogy csak a kérdést, és a jó válaszokat olvastam el. Minden kérdésen elgondolkoztam, hogy miért is az a jó válasz. A rossz válaszokat el sem olvastam, hogy ne zavarjon be. Így kettőször átolvastam a könyvet.

Vizsgán, ha a válaszra nem is emlékeztem, de arra igen, hogy ez a válasz olyan ismerős, akkor legyen ez. Elsőre átmentem.

Úgyhogy kétszer olvasd ki, a fenti technikával, így sikerülni fog!

Vezetésnél a jó tanár fontos. Az még jobb,ha valakinek a kocsiján tudnál gyakorolni.

2013. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4x buktam tavaly nyáron. ANyámék zaklattnak vele, hogy csináljam. De a fenének van kedve. / iszonyatolsan idegesítenek/


Végig csináltam legalább 20x témakörönként. Csináltam olyan vizsgaszimulációt.

Ebben az a röhej, hogy itthon 1-2 hibával csináltam mindig.

2013. ápr. 3. 15:01
 4/6 anonim válasza:
Könyvből tanulsz, vagy internetről?
2013. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van könyvem. Abból tanultam. Ha valamit nem értettem akkor apáék magyaráztak. Volt olyan tesztkönyvem is. Azt végig csináltam. Akkor volt ilyen programom azzal is gyakoroltam. /az a legfrissebb volt/ Ill. webkreszt is használtam.

TÁn a két könyvet és a webkreszt a legtöbbet.

2013. ápr. 3. 16:33
 6/6 anonim válasza:
Akkor nem marad más, mind hogy előröl a szüleiddel átbeszélni minden egyes kérdést. De nem kérdezz felelekbe, hanem mind egy sima beszélgetés, csak a téma adott. Így látni fogják rajtad az igyekezetet is. Könyvből tanulj az internetes megoldás szerinte nem olyan jó, bár kinek mi jön be. Könyvbe cerkával jelöld be a jó válaszokat, és jó olvasást hozzá! Aztán radírozd ki, és úgy mond meg melyik a jó válasz. Ha bármibe tudok segíteni írjál.
2013. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!