Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elment a...

Mit tegyek, ha elment a bátorságom a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vizsgáztam KRESZ-ből, 1 hónapja elsősegélyből, a vezetést csak jövőhéten kezdem, mert most ér rá az oktató, de nekem már elment minden bátorságom, rettegek a jövőhéttől. Amúgy is szerencsétlen vagyok, vezetgettem apám kocsiját, és majdnem mindig sírva szálltam ki belőle. Nem akarok az oktató előtt sírni meg szerencsétlenkedni. Mindenki akivel egy csoportba jártam azt mondta, hogy jó volt nekik az első vezetésóra is, pozitív élményeket szereztek, én meg majd szerencsétlenkedek. :/

2015. júl. 5. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem megy a vezetés akkor ne vezess! Ön és közveszélyesek a béna sofőrök...
2015. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jajj! Mindenki fél! Más lesz oktatóval, mint apuddal.

Nyugi, és kitartás! :D

18/f friss jogsis.

2015. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Feltehetően szeretsz szerencsétlenkedni és sírni. Mi van ezen sírnivaló ???
2015. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az oktatónál gondolom még rosszabb lesz, mert vadidegen.
2015. júl. 5. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az oktató már régóta oktat, ismeri a járást.
2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy tapasztaltabb oktató szerintem naponta lát ilyet, úgyhogy ne aggódj, tudnia kell kezelni, ezért kapja a fizetését.
2015. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a gond a vezetéssel, ha nem akarod, akkor nem is fog menni... Úgyhogy tedd helyre magadban annyira ezt a szitut, hogy legalább a szándék meglegyen benned, mert ha akarat nincs, senki nem tud segíteni rajtad, még a legjobb oktató sem. Elhatározás, akarat kell részedről, a többit megtanitja az oktató.
2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz körbe ismerőseid között, tud-e ajànlani vki jó oktatót, azon múlik minden! Én is fostam, de egy angyal oktatót fogtam ki, annyira jó volt, hogy most már imádok vezetni, egyfolytában kocsibanülnék, ha lehetne. Egy jó oktató simán feloldja a gátlásaidat és önbizalmat is ad, hogy ne félj. Mellesleg előtte is ott van az összes pedál, eleinte úgyis ő nyomja, még ha nem is mindig veszed észre. Sok sikert, menni fog, csak határozottan, bátran! :-)
2015. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye tanács, de ez fog segiteni: légy bátor!
2015. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg fogok tenni mindent, csak hajlamos vagyok feladni az első kudarc után, de ezt nem fogom, mert sok pénz, apám fizeti és nem akarom cserben hagyni. Meg félek, hogy kinevet az oktató.
2015. júl. 6. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!