Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A linkelt oldalon olvasható...

A linkelt oldalon olvasható parkolásból történő, kötelező szembe sávba kiállás milyen szabály?

Figyelt kérdés

[link]


-Ezen az oldalon az összes parkolásnál kiemeli hogy az elvégzett várakozóhelyre beállás után, az ellentétes oldalra történjék a kiállás. Az oktató is mondta? Ez milyen szabály? Példa kedvéért, ha én M2-es parkolás után az utamat, az érkezés irányába szeretném folytatni nem tehetem meg?



2015. júl. 10. 00:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Tovább szemlélve számomra az M3-as példa még értelmetlenebb. Ha én jobbra szeretnék kiállni, miért ne szabadna? Még kevésbé akadályozza a forgalmat mint az állítólag szabályos balra kiállás.
2015. júl. 10. 00:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tábla nem tiltja akkor arra mehetsz amerre szeretnél.
2015. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az oktató utasítását, a szabályokat betartva kell követni.

Vizsgán megkér, hogy egy alkalmas helyen milyen módon parkolj le... ha sikeresen végrehajtod a feladatot, a következő utasításában közi, milyen irányban hagyd el a parkolóhelyet (merőleges parkolás esetén), ami már arra vonatkozó utasítás, hogy melyik irányba fogtok tovább haladni

2015. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a vizsga!

Persze, hogy arra fordulsz, amerre szeretnél, ha semmi nem tiltja. Azonban ez az oldal a vizsga feladatokról beszél.

2015. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az életben arra mész, amerre akarsz a kiálláskor, de vizsgán az a követelmény, hogy ellenkező irányba állj ki, mint ahonnan beálltál. Ennyi.
2015. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!