Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5. bukás után PÁV-ra jelentkez...

5. bukás után PÁV-ra jelentkezésnek az alábbi a menete ill. utána?

Figyelt kérdés

1. a vb-től kapott jelentkezési lapot kitöltöm majd vhol postán elküldöm a PÁV-nak

2.küldenek egy csekket a befizetésről

3. befizetés után értesítenek a kapott időpontról


ez így helyes vagy rosszul tudom?

és miután átmentem a PÁV-on ugyanúgy mehetek forgalmi vizsgára mint eddig és 1 vb-al a továbbiakban?


2015. júl. 27. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és kb mennyi idő amíg kiküldik az időpontot a befizetéstől meg mindentől számítva?
2015. júl. 27. 12:41
 2/8 szántóvető ***** válasza:

ez nem ilyen egyszerű,próbálj meg itt unánanézni.vagy hívd fel őket.

[link]

2015. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Miert buktál.olyan sokszor?Ne érts félre nem.akarok.elore ítélkezni de ha 5szor sem.sikerult biztos hogy a közúton can neked a helyed?én csak sajat magad es masok érdekében irom mert nem.az én tyukszaros életemet féltem hanem.pl kisgyerekeket mert lehet hogy majd egyszt pont egy olyn ütőt vágsz telibe es az nem lenne tul.jo de mondom nmtom a bukasaid okait szval nem.itelkezem.de elarulod miert buktál.lehet h a vb volt tok genya meg nyilvan ha olyanon buktatott meg h 5km/h val tullepted a sebesség határt vagy esetleg nem tettel ki indexet azok gyakorlattal változnak de ha pl azert mert az oktatónak bekellett fekezni mert elcsaptal vna egy kerékpárost vagy elcsaptal volna vkit vagy nekimentel vna vminek akkor elkell gondolkodnod hogy ez nem.neked valo.
2015. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
irányjelzés hiánya, stop tábla, kicsit gyorsabban vettem be egy viszonylag nagy kanyart, figyelmetlenségek miatt
2015. júl. 28. 07:51
 5/8 A kérdező kommentje:
de jelentkezni úgy kell ahogy írtam vagy nem? akkor nem tudnátok esetleg leírni a jelentkezés folyamatát?
2015. júl. 28. 08:02
 6/8 szántóvető ***** válasza:

"A jelentkezés módja

A sikertelen vizsga után kapott „Jelentkezési lap"-ot az NKH vizsgahely szerint területileg illetékes Kormányhivatal Műszaki Engedélyezési és Fogyasztóvédelmi Főosztályán kell leadnia.

A pályaalkalmassági vizsgálat helyéről és időpontjáról a Rendkívüli Alkalmasságvizsgálati Osztály levélben küld értesítést.

A vizsgálati díj befizetéséhez csekket a vizsgálatra szóló berendelővel együtt postázunk Önnek. A befizetést igazoló csekktőszelvényt a vizsgálat napján be kell mutatnia.

A pályaalkalmassági vizsgálat része egy vezetési próba, melyhez igény szerint 2600 Ft gépjármű használati díj befizetése ellenében gépjárművet biztosítunk Önnek."

2015. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. júl. 28. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány órát vezettel mar le eddig?:)
2015. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!