Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pénteken lesz a forgalmi...

Forest.ranger kérdése:

Pénteken lesz a forgalmi vizsgám, hogyan küzdhetném le a stresszt?

Figyelt kérdés

Számszerint a 4.-edik, és most ez az utolsó esélyem hogy szakmunkás vizsgáig (Április 30.) meglegyen, máskülönben nem mehetek vizsgára.

A harmadik bukás után oktatót váltott nekem az autós-iskola, akivel a héten vezetek, mert ugye új oktató, új kocsi..

És lehet hogy én pörgöm túl az egészet, de most ezen múlik "minden" és be vagyok szarva az egésztől.. valami ötlet a stressz ellen, és jótanács a vizsgára?



2015. ápr. 12. 14:23
 1/8 jackson666 ***** válasza:
Téged az mentene meg ha forgalmi vizsgáig mindenap vezetnél valahol egy pár órát... ismerösödet vagy haverod kérdmeg ha van kocsija ha kell fizess is hogy vezessél napi 2-3órát parkolásokat gyakorold stb.és sokkal könnyebb leßz a vizsga minnél többet vezetszannál jobb. Fosni meg nemkell max ha ugyvan kérdezd meg az oktatót lehet e adni plussz pénzt oszt csá
2015. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Én is oktatót és kocsit váltottam az utolsó vizsga-lehetőség előtt! Ha az új oktatód felvállalt, akkor azt jelenti, hogy tudsz is!!!!, a korábbi oktatódnál esetleg a kocsi nem feküdt neked. Legalább is nálam ez volt a helyzet!

Az új oktató nem vállalt volna fel, ha azt látja, hogy "tök hülye vagy"! és főleg, nem vinne vizsgára, nem égetné le magát a vizsga-biztosok előtt!!

Ezt tudd, és tartsd észben!

Én az utolsó vizsgámon ezek után hibapont nélkül mentem át! Neked is sikerülni fog! Figyelj oda, a forgalomra, a táblákra, és légy biztos magadban!!!

2015. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Én vizsga előtti napokban éjjel-nappal fejben végigjártam az összes létező vizsgaútvonalat, egyfolytában a vezetésen járt az eszem. Vizsga előtt 3 perccel még azon morfondíroztam, hogy meg kellene jelölnöm, melyik a jobb és a bal kezem :o

Az idegesség ellen nem nagyon tudsz mit tenni... viszont egyáltalán nem gáz, ha ezt a vibi is látja rajtad. És az sem baj, ha rontásnál látja a vibi, hogy tudod, hogy rontottál, vagyis nem magabiztosan vagy béna/hülye...

Csak kitartás!

2015. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sétálj közvetlen a vizsga előtt fél órát és igyál citromfű teát! Nekem bevált.
2015. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tanácsokat : ) Ma lesz 13:00-kor, fejben átgondoltam mindent, a parkolásokat, egyirányú utakat, holttereket hogy mikor merre.. hát nagyon izgulok hogy milesz, nem akarom elcseszni : / az új oktatóm mondta hhogy vannak/voltak hiányosságaim, amit a héten megtanultunk, de nem igazán bízok magamban.. : /
2015. ápr. 17. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az oktató azt mondta, kész vagy a vizsgára, akkor menni fog :) Még az izgulással együtt is.

Lényeg, hogy nagyon figyelj, nagyon forogj és ne menj bele kétes szituációkba.


Sok sikert!

2015. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van!

Az oktatód már csak tudja!! Ha azt mondja, hogy készen állsz, akkor készen állsz.

Ebben hinned kell, különben ha teljes önbizalom nélkül indulsz neki, akkor sokkal kevesebb az esélyed!

Az egy másik dolog, hogy ne légy túlzottan elbizakodott, mert a volán mögé beülni, nemcsak azokkal szemben felelősség, akik a te általad vezetett autóban ülnek, hanem a másik autóban ülőkkel szemben is. Vagyis, ha esetleg a szembejövő csinál hülyeséget, neked akkor is készen kell állnod, és ez a vizsga idejére is igaz!


"A Népi Kína 2 napi termését kívánom neked, oda bele!!" :))

2015. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

No?

Mi volt/lett a vizsgán?

Mesélj!

2015. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!