Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Manapság érdemes a "c"-s...

Manapság érdemes a "c"-s jogsit megcsinálni? Munkalehetőség vele nyugatmagyarországon?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre igen.
2015. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát boltok mindig lesznek, áru meg mindig kell. Van igény a teherautókra és a sofőrökre is. Sokat kell dolgozni (már, amit én láttam), de legalább majdnem fix állásod van.
2015. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy nemsokára már hiányszakma lesz a teherautó sofőr itthon (aki kiöregedik az nyugdíjba, a többiek közül meg aki meg teheti, az külföldre megy). Szóval szerintem érdemes belekezdeni.
2015. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na hát ez tök jó :)
2015. aug. 1. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már most sofőrhiány van teherautóra és furgonra is!! Facebookon is nagyon sokan hírdetik, hogy sofőrt keresnek. Sőt! Még beugrósnak is.
2015. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igy van, nagyon keresik a kamionsofőröket.
2015. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kamionra gondoltam csak teherautóra. És mennyit lehet vele átlagban keresni kb?
2015. aug. 1. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
A sofőr az hiányszakma már most is, nem véletlenül. Teherautóval munkafüggő a kereset, olyan minimálbértől nettó 200 000ig. Az utóbbinál sokat nem fogsz otthon aludni.
2015. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavasszal vizsgáztam le CE kategóriából, ahogy megjött a GKI kártyám is már másnap teherautón ültem. :)
2015. aug. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!