Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A jogosítványomon szerepel,...

A jogosítványomon szerepel, hogy csak szemüveggel vezethetek. De most szeretnék kontaklencsét szemüveg helyett. Ha megállít a rendőr, megbüntethet, amiért nincs rajtam a szemüveg? Kell igazolnom, hogy kontaklencsém van?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
:D:D lencse nélkül, ez jó :_D
2012. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
amúgy milyen dioptriád van most, műtét előtt?
2012. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
-5 a bal -5.25 a jobb szemen két hét múlva megyek alkalmassági vizsgálatra.
2012. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nekem 1.25 mind2 szemem, majd én is meg akarom csináltatni, remélem sikerülni fog. Ja, és neked is sok szerencsét hozzá!:)
2012. aug. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
Sziasztok Hál Istennek nálunk nincs ilyen baj, nincs kódolás stb. a jogsin lévő fénykép a mérvadó, ha van a képen rajtad akkor legyen fenn, ha viszont amikor a képet csinálták előtte levetted, nyugodtan vezethetsz nélküle és vele is :P
2013. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Bajer ***** válasza:
Mondd meg a rendőrnek, hogy nyugodtan tesztelje le a látásodat. Ha le tudod olvasni pl. a járőrkocsi rendszámát messziről, az biztos meggyőzi a rendőrt.
2013. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél fel egy napszemüveget és vezess abban, szemüveg van, azt meg sehol sem írják elő ,hogy milyennek kell lennie.
2013. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!