Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ebéd és ételszállítókat akik...

Ebéd és ételszállítókat akik áruszállítás miatt parkolnak, miért büntetik meg Bp-en a parkolóőrök? Milyen megoldás van erre?

Figyelt kérdés
Munkájukat végzik napi 30-100cím,lehetetlen minden címen aprót kotorászni,automatába dobálni,hatalmas irreális költség lenne naponta, kb ingyen dolgoznának és az időveszteség miatt nem is végeznének a címekkel,mert címenként 2 perc az 50 címnél már 100perc és nagyon szoros a határidő. Az őrök meg direkt büntetik őket, hiába van kitéve az áruszállítás csak 5 perc tábla! Mit lehet tenni?

2015. dec. 12. 09:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"5perces szabály is van,tehát ha a büntetés kiállítása után 5 percen belül sikerül valahogy jegyet váltani,akkor azzal be lehet ballagni az ügyfélszolgálatra sztornózni,mondjuk ez megint plusz idő meg sorbanállás."


Nekem eddig elég volt telefonálni és bediktálni az azonosítószámot, bár én SMS-sel parkolok.


Ha be van kapcsolva az elakadásjelző már nem nagyon fényképeznek, a felnyitott motorháztető is jó dolog húzós környéken.


A Suzuki Van már teherautó, gombokért lehet venni olyant amit szét lehet gyilkolni futárkodással.

2015. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Jókat írsz,köszönöm.

A két autó fenntartása sajnos nem játszana,mert egy rendes 5 üléses mindenképp kell,és a fizetés annyira nem miniszteri,hogy lazán fenntartható lenne 2 autó,minden járulékos költségével együtt. Amit gombokért lehet kapni az sajnos olyan kotvány széthajtott is ,hogy 2x annyit még rá kell költeni hogy ne essen ki belőle az ember,és az üzembiztos ,megbízható, naprakész autó az követelmény.


Az elakadásjelző ..na az amit ha meglát egy parkolóőr benézve egy utcába,azonnal rohan oda fényképezni,ha nincs ott a tulaj! Igazi potya találat nekik ez,tálcán kínálva. Abszolút semmi értelme,villogni,a büntetés akkor is megy a kocsira.

Kivéve persze ha nem szabályos parkolóhelyen, hanem a sávban állsz meg had kerülgessenek a közlekedők,akkor nem büntethet a parkolóőr.


Talán a felnyitott gépháztető, az ami működhet,mert a fotón igen rosszul veszi ki magát..ennek utánanézek!

2015. dec. 13. 17:00
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csapd oda az első szélvédőre a háromszöget, hogy látszódjon amikor a regisztrációs matricát fényképezi.


Bár Butapesten azt se szeretik ha az elakadásjelző belevillan a fényképbe.

2015. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Alex Fly ***** válasza:
5%

Szóval te vagy az az ételszállító?

Ha már elvállalod ezt a munkát, akkor az a te felelősséged, hogy a szabályos munkavégzés feltételeit biztosítsd. jelen esetben a parkolási díjak a működési költségek részét képezik. Ha az adott feltételekkel veszteséges, akkor el kell gondolkozni azon, valóban megéri-e. Gondolom senki nem kötelez arra, hogy ételt szállíts, ha a gatyád is rámegy...

2015. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Alex .Szép mese szöveg ez,de te is tudod hogy a dolgok nem így működnek. Fizikai és anyagi képtelenség minden címen fizetni és egyik munkaadó sem fogja kifizetni a havi 80 ezret parkolási díjra. Ha én kilépek,akkor 10 másik jön helyembe akik ugyanúgy nem fognak fizetni és ügyeskednek túlélni próbálnak valahogy. Szóval csak a személy változik, a probléma megmarad.
2015. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok..Én is voltam kiszállító és ezért írtam ,mert személyesen tapasztaltam a kérdező problémáját,amit csak akkor érez át az ember ha benne van. Szabályokra mindenhol lehet nagy hangon hivatkozni ,de ha pl az egészségügyben vagy a szállításban, de említhetném a tömegközlekedést is ,mindenki mindent betűre betartana megállna az egész. Ha éppen nincs más lehetőség és el kell tartani a családot akkor túl kell élni, a szabályok meg nagyon sokszor a normális ész és az emberek ellen írodtak,csak hogy lehessen büntetni! A kérdezőnek esetleg azt tudom tanácsolni amit én csináltam, egyszerűen a veszélyesebb helyeken lepattintottam a rendszámot,és bedobtam az utastérbe.
2015. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
56 % os kolléga ,írtam privit. Benedictnek köszönöm a hasznos választ .
2015. dec. 14. 16:01
 18/20 anonim válasza:

Na ide figyelj te potyázó rosszindulatú, kajcsifutár.Az,hogy te vered a melled mert kiviszed a kajcsikákat még nem jelenti azt,hogy ingyenes lenne a parkolás.Nem a parkolási cég vagy az ellenőr hibája az,ha te és a többi futár haverod bliccel jegy nélkül a fizető parkolóban,ha lenne bennetek egy kis gerinc,akkor utána néznétek,hogy milyen lehetőségeitek van a parkolásra.Milyen havi vagy éves parkoló bérletet lehet venni,amit majdnem mindenhová elfogadnak.Ez jóval olcsóbban jönne ki mint a jegyvásárlás,az ellenőrnek teszel azzal szívességet,hogy ne nézze az autódat.Nem rendőr vagy mentőautót vezetsz.Egy sz** os futár vagy.Én ellenőr voltam pár évig pesten és Szegeden,pont az ilyen taknyok miatt büntettem meg minden sunyi kajcsifutárt.A fizetés az jöjjön igaz?De pár ezer forintos havi parkolási bérletre nincs pénz, ellenőr kur** anyját amiért büntetést kaptam.Hülye vagy apám mint a segg.Volt amikor az egyik takony kajafutár mellettem sétált el,és annyit nem szólt,hogy ne nézzem a kocsiját ráis tettem a büntit.A cégtől követeljed a parkolási bérletet vagy ne verd a nyálad.A mezei józska kapja a bírságot mert beszaladt a boltba 5percre,téged meg ne büntessen meg senki,mert egy szaros kajcsifutár vagy.Felkéne kelned az alvásból hercegnő.A másik takony aki azt írta,ha az autóban ül az autós akkor nem fizetős a parkolás,az melyik országban vagy bolygón él? Ugyanúgy fizetős a parkolás azoknak a csöves filléres taknyoknak akik az autóban ba***ák a rezet,mert nincs 100-200forintjuk.Azert fizetős a parkolás mert a rohadt csöves autód foglalja a fizetős parkolóhelyet.Az az ellenőr jóindulata esetleg,hogy nem szól,de nem hinném hogy a potyázó barmok sok jót érdemelnének.Vegyél bérletet te rohadék és nem lesz bünti.A zsidó céged majd vesz neked kombinálták bérletet, jó?

Agyhalottak

2022. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

A másik öt percező fa** tarisznya inkább akkor vegyen jegyet amikor kiszáll,ne akkor amikor már a bünti a kocsin van.Az ügyfélszolgálatot ilyen dolgok miatt zavarjátok? máskor vegyél hamarabb jegyet te marha.

A másik kajcsifutár meg 40 percet állt a kocsival és még én voltam a hibás amiért büntit kapott, egytől egyig megérdemlitek a bírságot.Filléres,inkorrekt,becstelen férgek vagytok kedves kajcsifutárok.A jó picsába majd elmentek.

2022. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Alex Fly ***** válasza:

@15: jó. Akkor majd én meg a megrendelt kajáért nem fogok, mert képtelenség minden egyes futárnak kifizetni amit hozott...

gondolom akkor az is ugyanúgy rendben van, mint amikor a futár (bocsánat: ételhordó, mert a futár ennél jóval több) akar élősködni a becsületesen fizetőkön...

2022. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!