Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagy többségben miért mindig...

Nagy többségben miért mindig a Suzukisokat állítják meg a rendőrök közúti ellenőrzés során?

Figyelt kérdés

Személy szerint Suzukis vagyok nagyon sokat megyek főúton és nem telik el úgy nap, hogy ne látnám, a rendőrök mindig a Suzysokkal szívóznak, miért lehet ez? Mercisekkel miért nem szívóznak, vagy épp Audisokkal ? Miért mindig a kisember a célpont?


Engem egyszer megállított a rendőr és kéri, hogy tudom-e miért állítottam meg? Én erre: igen, mert Suzukival járok. Erre nem tudott válaszolni, aztán igazoltatott és továbbengedett.


2015. dec. 21. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te erősen tévedésben vagy.

Többnyire a széttuningolt roncsokkal száguldozó boyracereket állítják meg, a nagyon lepukkant furgonokat, vagy valami szemlátomást "sáros" járművet


Nem típusfüggő.

2015. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én se láttam még sokat megállítva, gyakrabban látok idősebb, eredetileg drágább autókat és hasonlókat.
2015. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is csak te látod így.


Nekem a csúcs 3 igazoltatás 2 órán belül, 3 különböző településen, egy teljesen gyári állapotú Focus kombival. Se alufelni, se nagy zene, semmi átalakítás, nem füstöl, nem nyikorog, műszaki érvényes, biztosítás rendezett, nem is szokott túl koszos lenni. Csak tetszem nekik. :)


A rendőr valószínűleg tudott volna mit válaszolni arra, hogy "mert Suzukival járok", csak nem akarta hogy megint feleslegesen kelljen jártatnia a száját. Te úgyis a fejedbe vetted valami okból, hogy a márkajelzés teszi, szóval bármit mond nem fogod máshogy látni.

2015. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Amikor Opelel megyek és látja, hogy nincs bekapcsolva az övem utánam se jön, de ha ez ugyan úgy a kis Suzyval történik rögvest meg is fordul. Üldözési mániám lehet a Suzukiba?
2015. dec. 21. 23:15
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

A céges swiftemmel amivel naponta 300-400 km-ert megteszek 8-10 óra alatt 2,5 év alatt egyszer állítottak félre a rendőrök akkor is csak gyorsan átnézték a papírjaimat és mondták hogy menjek tovább a dolgomra. És hozzá teszem vagy 50 szer botlottam rendőrökbe ez idő alatt és csak egyszer állítottak félre. A saját G astrámmal amit fél éve vettem előző tulaj picit kidekorálta bár csak 1 engedély köteles "tunin" van a xenonok végett ami teljesen rendben van, műszakin is átment abba kötöttek bele picit ameddig nem mutattam fel neki a papírokat plusz amikor látták hogy minden stimmel már nem is foglalkoztak vele. Az előző F astrámmal illetve tesóm Ford focusával sosem állítottak meg.


Amikor a barátnőm Suzuki Wagon R-jét vettem kölcsön 1 óra alatt 4 szer botlottam rendőrökbe és egyik sem intett le, sőt volt egy járőr aki 10 percen át jött mögöttem villogott, félre álltam, kiszállt kérte a papírjaimat, mondta hogy azért állított meg mert látta hogy a hátsó helyzetjelzőm 2 perce égett ki, és csak szólt hogy cseréljem ki nehogy baj legyen belőle, és már ment is tovább.

2015. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2015. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 szántóvető ***** válasza:

sok hasonló kérdés van(pl miért szívóznak a suzukisokkal,letolják őket az útról stb.)

szerintem ez kisebbségi érzés lehet náluk.te is bebeszéled magadnak és ez kihatással van az életedre.

2015. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is Suzukim van és a legkevésbé sincs kisebbségi érzetem (új Vitara), szóval ez ugyancsak hülyeség, hogy a suzukisoknak kisebbség érzete lenne. Ha a régi swiftesekre gondoltál, akkor a régi swiftesekként kell utalni rájuk, hiszen a suzuki nem egyenlő a régi swifttel.
2015. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ugye tudod kérdező, hogy pont fordítva van, és a kisautósokat nem is nagyon állítják, míg az Audisokat, Merciseket és hasonlókat pedig ki szokták szűrni. De már ezeket sem annyira, mint régen.

Valaki írta, hogy 2 óra alatt 3x állították meg Focussal: az is valószínüleg azért lehetett, mert biztos kerestek valakit aki Focussal menekült vagy hasonló, ezért is lehetett ilyen sok szűrés.

2015. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
JAJ! Elnézést! Nem írtam a zöldbe, hogy régi Swift 94-es. Tegnap egy bácsival szívóztak, neki is 94-95-ös volt a járgánya.. kicsit sokkoló, hogy ennyire a lelkemre veszem, hogy Suzys vagyok, mindig a közlekedés szemetének érzem magam. Nincs önbizalmam a Suzukiba Opelbe van, de az érthető.
2015. dec. 22. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!