Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagy többségben miért mindig...

Nagy többségben miért mindig a Suzukisokat állítják meg a rendőrök közúti ellenőrzés során?

Figyelt kérdés

Személy szerint Suzukis vagyok nagyon sokat megyek főúton és nem telik el úgy nap, hogy ne látnám, a rendőrök mindig a Suzysokkal szívóznak, miért lehet ez? Mercisekkel miért nem szívóznak, vagy épp Audisokkal ? Miért mindig a kisember a célpont?


Engem egyszer megállított a rendőr és kéri, hogy tudom-e miért állítottam meg? Én erre: igen, mert Suzukival járok. Erre nem tudott válaszolni, aztán igazoltatott és továbbengedett.


2015. dec. 21. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem érthető, miért is lenne az? Miért lenne érthető az, hogy egy Suzukiban nincs önbizalmad, egy Opelben pedig lenne? Azt írod 20 éves a Swifted, szóval egy 20 éves Opelben neked már van önbizalmad?
2015. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, és 22 éves Opelben már van, soha nem akartak leszorítani vagy előzés után satuzni előttem.
2015. dec. 22. 11:27
 13/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam is, még akkor se állítanak meg a rendőrök ha láthatólag nincs bekapcsolva az övem.
2015. dec. 22. 11:30
 14/19 anonim ***** válasza:

Ki csinál olyanokat mint amit a 12-es kommentedben írsz? Ezek csak kitalációk, senki sem satuzik be eléd, honnan vesz ilyeneket néhány ember?

Túl sok filmet néztek.


Rendőri ellenőrzésen sem az van, amit te itt elképzelsz. Engem már 10 éve nem állított meg rendőr, pedig minden nap autózom, és az sem igaz hogy olyan sok rendőri ellenőrzés lenne, hogy te olyanokat tudjál kikövetkeztetni, hogy egyes autótípusokat az átlagnál többször emelnek ki.


Csupa baromságokat hordasz itt össze, nem is tudom miért válaszolok.

2015. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha Te így érzed, rendben. Láttam amit láttam, le is sokkolt rendesen. Sajnos nincs nálam kamera..
2015. dec. 22. 11:45
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyébiránt a magyar utakon a legnagyobb számban a Suzuki van jelen a màrkák közül. Így aztán nem csoda, ha a kérdező sok suzukist lát intézkedés alá vonva.
2015. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Mercisekkel miért nem szívóznak, vagy épp Audisokkal ?"


Audit utálom, de a Merci és Bmw tapasztalat, hogy még a kesztyűtartót is kipakoltatják.

2015. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja hogyne! :D

Ahogy telik az idő, egyre hülyébb embereket fúj a kérdés alá a szél, vagy mi?

Ja persze, akinek ilyen márkájú autója van annak a kesztyűtartóját is kipakolják, ráadásul a versenyzőnk ezt még tapasztalta is! :D

2015. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem a főtengelyt is kiszedték a múltkor.



Na jó, viccen kivül, ukrán határ környékén előfordul, ha történetesen pont egy 4-es Passatod van, hogy az ajtókárpitot is leszedik.

2015. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!