Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyivel lehet lefizetni a...

Mennyivel lehet lefizetni a vizsgabiztos? Végig kell menni az útvonalon hogyan zajlik? Oktatomnak kell mondanom vagy ő szolna?

Figyelt kérdés

Most vizsgáztam B katbòl, azért megbuktatott mert nem látta hogy forditottam volna a fejem. Nevettsèges!

Az oktatom nem ajánlotta fel ezért nem is mertem mondani ezt az opciot.



2016. jan. 21. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább fizetnék vizsgadíjat 5X, minthogy egy se*gfejnek a zsebébe adjam a pénzem.
2016. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom értelmezni a kérdést,mert írod,hogy "Most vizsgáztam B katbòl".....majd megkérdezed,hogy végig kell menni az útvonalon,meg hogy egyáltalán hogyan zajlik egy vizsga.........
2016. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát mondjuk igen, az önmagában, hogy hátulról úgy ítéli meg, hogy nem pásztázod a területet oda-vissza eléggé, az nem egy megállítós bukás, azt max akkor közli, miután már végigértél az útvonalon. biztos volt más baja is.


hiába fizeted le, valamelyik ígysem adja meg, csak zsebre teszi a pénzt, aztán te meg mivel reklamálsz? lefizetted, de nem engedett át? :D


van erre egy tök jó szöveg is:

diák felajánlja a tanárnak, hogy dolgozatnál ad neki 60ezret az 5ösért.

tanár pedig azt mondta rendben, visszaadott 48ezer Ft-ot, meg egy egyes dolgozatot :D

2016. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az oktatóval szokás megbeszélni. Ne te ad oda a pént a vizsgabiztosnak, az az oktató dolga. A mostani árakkal nem vagyok tisztában, én a nyolvanas évek végefelé vizsgáztam. Akkor az oktató maga ajánlotta fel ezt a lehetőséget, mondván, nem csak a motor jár szebben ha megkenik.
2016. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!