Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha le akar húzni...

Mit tehetek ha le akar húzni az oktatom?

Figyelt kérdés
Mar túl vagyok a kötelező 30 óra vezetésen mar a 33.oranal járok szerdán mennek vizsgázni. Az oktatom kitalálta hogy menjek meg 8 órát vezetni pedig en max 2 akartam meg a vizsga előtti napon. Mindegy, időbe le is mondtam volna erre kiakadt hogy nincs meg az 580 kilométer! En nem is tudtam róla nekem nincs saját vezetési kartonom egy szóval se mondta hogy nincs meg a kötelező kilométerem en pedig nagyon kiakadtam mert szerintem neki kene megoldania azt hogy a 30 órába ez meglegyen! Nem fogok ez miatt meg több mint 30000 ezret kifizetni sőt nem is nagyon tudnék mert a saját fizetésemből tolom az egészet. En ezt átverésnek meg lehuzasnak érzem mit tehetek? Hétfőn meg kedden elmegyek vezetni közlöm vele hogy hétfőn távolságra menjünk hogy meglegyen a kilométerem kedden meg a vizsga útvonalak? Vidéki vagyok, 2700 forintos oradijjal amiből simán le lenyelt 10-15perceket.. Heti egyszer mentem mindig vezetni... Mert akkor érdekes módon nem bírt többre betenni.. Szerintetek mit tehetek ilyenkor???
2016. febr. 11. 19:46
 1/2 anonim válasza:
Mi köze ennek a felnőtt párkapcsolatokhoz?
2016. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a 60 percből "húzott le" 10-15 percet, az teljesen korrekt, ugyanis 45 percesek az órák (mint az iskolában).

Ahhoz nem tudok hozzá szólni, hogy valóban a lehúzás a célja, vagy úgy érzi, kell még az a néhány plusz óra a vizsga előtt.

Majd a vizsgán kiderül, kinek van igaza.

Hibás megközelítés, hogy a 30 óra vezetés után vizsgázni kell... lehet, de értelme csak akkor van, ha reálisan nézve esélyes is a sikeres vizsga.


Nézőpont kérdése, van , aki szívesen gyakorol, nógatás nélkül is plusz órákat vesz, a másik meg nem...

A plusz óráknak is megvan a hasznuk, kétségtelen, hogy pénzkiadást jelent.

Ha már bejelentett vizsgára, megvan az időpont, akkor is vizsgázhatsz, ha nem vezetsz addig egyetlen órát sem... a többi meg a vizsgán derül ki.

2016. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!