Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lenne abbahagynom ezt...

Érdemes lenne abbahagynom ezt a sportot, ha így állok hozzá mostanában?

Figyelt kérdés
Sokáig imádtam edzeni, jó sok felesleget leadtam és kezd látszani rajtam az eredmény, de mostanában nem megyek le olyan nagy örömmel, mint régebben. Nem hajt az, hogy összeállítsak egy étrendet, alapból nem szeretem megkötni a kezemet, nem hajt már az annyira, hogy izmosabb, szálkásabb legyek, és már sajnálok pénzt kiadni a konditerem bérletre. Viszont nem szeretnék összeesni se, alapból vékony alkat vagyok.
2015. júl. 24. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel már téged annyira a konditerem, akkor menj és keress egy másik sportot!!
2015. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretetből csinálod, akkor keresd meg azt a sportot amit szeretetből csinálsz.
2015. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na most sok felesleget adtál le, vagy alapból vékony vagy?

Amúgy vissza fog jönni az a sok felesleg.

2015. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régebben elég sok szemét kaját ettem és attól híztam meg ennyire. Annyira nem akarom elhanyagolni magam csak tanácstalan vagyok, hogy folytassam e vagy nem. Ilyenkor nyáron legszarabb edzeni.
2015. júl. 24. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Tipikus picsogás. Döntsd el mit akarsz, kinézni valahogy vagy sz@rul?
2015. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
Nekem sem a legnagyobb öröm, mikor a teremben 35 fokban fröcsköl rólam a víz, sőt, sokszor úgy érzem, hogy a második sorozat után otthagynám az egészet a pics.ba. De van igazi motivációm, ezért meg szoktam csinálni, amit kitűzök egy napra. Ha ez neked hiányzik, akkor jó a következtetésed.
2015. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg deperszonalizációs személyiségzavarban szenvedek egy kis pánikbetegséggel karöltve és ebben a hőségben minden egyes széria után ami kicsit is jobban megdobogtatja a szívemet mint a szokásos, le kell küzdenem a saját agyamat és megmagyarázni magamnak, hogy nem nincs szívrohamom, és hiába idegesít magam körül minden és mindenki, nem mehetek át hulk-ba és senkit nem verhetek össze... mégse picsogok, inkább felhasználom a dühöt amit a kedvetlenség gerjeszt és pakolok fel még 10kg-ot.
2015. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Ellenben az elborult agyú internet swarceneggerekkel én azt mondom, hogy teljesen normális hogy elveszítetted a motivációdat. Ez egy teljesen hétköznapi dolog, gondolj csak egy új fsza munkahelyre ahova bejársz, pörögsz, imádod csinálni. 1-2 év múlva meg beleszoktál már, csak a szokásos napi robotot jelenti számodra.


Én annyit tanácsolok, hogy egyetlen egy dolgot dönts el: SPORTOLNI akarsz e. Nem az hogy "jól kinézni" (ugye a tipikus ostoba testépítő hozzáállás), hanem hogy jót tesz e neked, jól érzed e magad a sportolástól.


Ha igen, akkor vagy keress magadban, magadnak motivációt, célkitűzés (pl: felmegyek 80 kilóra, vagy 150 el nyomok fekve). Vagy keress más sportot, ahol a mozgás ismét motivál, energiát ad, örömet okoz.

Kettlebell ilyen téren sztem jó, ott folyamatosan látod a progressziót, azáltal elég jó (érdemes csoportban am), vagy tudom is én. Bármit próbálj ki ami megtetszik.


Ha viszont csak azért csinálod hogy "jól nézz ki", és nem hiányozna a sport, akkor hagyd a fenébe. Csak kínzod magad azzal, hogy magadra erőlteted, ésatöbbi.


Ezzel nem azt akarom mondani hogy, ha lusta vagy ne sportolj, hanem ha inkább teher az életedben, keress más hobbit (a tv-pc előtt tespedés nem az), ami örömet okoz.

2015. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!