Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elszeretnék szállítatni egy...

Elszeretnék szállítatni egy hűtőt! Hogy/Kivel?

Figyelt kérdés

Csak egy hűtőszekrényről lenne szó, amit a XVII. Kerületből szeretnék a IV. Kerületbe szállítatni!


Tudtok nekem ajánlani egy megbízható (nem túl drága) céget vagy embert, aki szállítással foglalkozik? Még nem volt ilyenre szükségem, nem tudom mennyire megbízhatóak!


Köszönöm!



2016. máj. 10. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress költöztetö céget, szinte mindnek van csak kissebb munkéákhoz is kocsija.
2016. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom az a probléma, hogy sokan mondják, nem lehet fektetve szállítani hűtőszekrényt.

De lehet, csak nem szabad utána egyből bekapcsolni, ha fel van állítva, várni kell vele biztos ami biztos 1 napot, maximum.

Amúgy nem nehezek, csak férjen be az autóba.

(én egy mezei ferdehátú Astrában vittem haza egy jó nagy hűtőt)

2016. máj. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, valóban van hűtő, aminek nem árt a fektetve szállítás, de van amelyiket kinyírja... Ezzel nem teszek próbát :) Keresek valakit, aki eltudja szállítani, csak lehetőleg 1db hűtő ne kerüljön annyiba, mint egy telepakolt kocsi, másrészt meg legyenek normálisak/megbízhatóak :) A 2 talán nem zárja ki egymást :D


Akkor nézegetek neten, hátha akad valaki. Köszönöm.

2016. máj. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!