Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Stoppal mennék Budapestről...

Stoppal mennék Budapestről Krakkóba. Mire érdemes figyelnem? Egyáltalán reális, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem, hogy M3-bevezető-Miskolc-Kassa-Eperjes-Krakkó lenne az útvonal. Ez jónak tűnik? Életemben először stoppolnék, és fiú vagyok. Büntetik-e a stoppolást Szlovákiában és Lengyelországban, illetve ha nem, illik-e hozzájárulnom az üzemanyagköltséghez?

2016. máj. 27. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom láttad-e barátom, de Krakkóba kb 1000 forintért elvisznek busszal.

De sok sikert a stoppolásodhoz.

2016. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hol láttad ezt a buszt? Mert amit én láttam, és a legolcsóbb, az a cseh-busz, ahol a felnőttjegy 6100 Ft.
2016. máj. 27. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Látszik, hogy még nem utaztál arrafelé, ugyanis te egy elég nagy kerülőt tennél. A legcélszerűbb útvonal Bp-Vác-Parassapuszta-Besztercebánya-Rózsaváron át vezet.

Amúgy az elsőnek igaza van. Már 5 ezerből kijön egy retúrjegy a Polski Bus nevű céggel (Kelenföldről indul)

2016. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem reális ez az 1000 Ft-os busz.
2016. máj. 27. 16:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Közben láttam a többi választ, köszönet értük. Így is olcsó, tudom, de ez az 1000 Ft enyhén túlzás. Azért gondoltam erre a szakaszra egyébként, mert ez autópályával nagyrészt lefedett, és Szlovákiában is van Kassa és Eperjes között autópálya, míg Közép-Szlovákiában É-D irányú nincsen.
2016. máj. 27. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Valóban nincs ott autópálya (bár van egy 10km-es szakasz Zólyom után)

Viszont pont ez lenne az előnye. Ugyanis autópályán tilos stoppolni, míg egy sima főút mentén több rá a lehetőség.

2016. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Miért akarsz te Krakkóba menni? Ha stoppolsz, sőtétített ablakú kocsiba ne ülj bele!
2016. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Polski Busszal megyek; nem vagyok olyan kalandvágyó mégse, hogy stoppoljak, és így tényleg jól kijönnék.
2016. máj. 27. 16:44
 10/12 anonim válasza:
46%
Egy tanács! Ezek a buszvezetők hetente fürdenek,így elől ne ülj! Énis így hánytam Zágráb-Körmend-Mosonmagyaróvár útvonalon.
2016. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!