Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Volt már balesetetek? Ha igen...

Volt már balesetetek? Ha igen mi történt? Hogyan hevertétek ki?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé tartottam és szédültem a volán mögött, lehúzódtam, de megdobta az autót egy bucka és átmentem a másik sávba, épp elkerülve egy kamiont oldalról. (Az autónak semmi baja nem lett csak 5 ból kuplung nélkül vettem ki és furi a váltó)


Ez oly szinten megérintett, hogy nem tudok aludni. Nem tudom mit egyek most.


2016. jún. 17. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kezdtél szédülni? Lehet hogy hirtelen leesett a vércukrod mert régen ettél vagy ittál.
2016. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges ezek is közrejátszhattak.
2016. jún. 17. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt, bár nem én voltam a hibás, és rosszul sem lettem, mégis elég rosszul érintett.

Néhány éve volt, mentem egy 4-es Passattal, ami amúgy nem volt az enyém, kb 120-130-al egy jó minőségű, de másodrendű úton. Volt egy enyhe kanyar, amit nem lehetett teljesen belátni a bokroktól. Nos úgy történt a dolog a kanyar előtt, hogy pont egy olyan gyorshajtóval találtam szemben magam, mint én voltam, csak ő nem bírta a sávban tartani az autót, hanem átjött a sávomba. Én elkaptam a kormányt, így is érintkeztünk, ezután jött a repülés meg a bukfenc a mezőn. Megúsztuk mindketten karcolás nélkül. Más komoly balesetem nem is volt.

2016. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer egy havas-jeges úton a 30. ugyanolyan tempóban bevett kanyar után a 31. kanyarban elveszett a tapadása a "négyévszakosnak", megnyaltam a szalagkorlátot érintőlegesen. (De ügyesen: az első és a hátsó lökhárító is kapott, közte viszont egy karc sem :)


Tovább tudtam haladni, persze nagyon megviselt, hogy 10 balesetmentes év és több tízezer kilométer után ilyesmi megesett velem, főleg úgy, hogy tényleg óvatos volt a tempó. De legalább meggyőztem apámat (az ő kocsija volt) a téli gumi elkerülhetetlen szükségességéről.

2016. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!