Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Harmadjára is megbuktam KRESZ...

Harmadjára is megbuktam KRESZ vizsgán?!

Figyelt kérdés
Ha 3x is megbuktam KRESZ vizsgán akor felejtsem el a vezetést mert nem nekem való? Mindig 2-3 pont kelletett volna a 65-höz. Megpróbálom negyedjére is ha akkor se sikerül akkor hagyom a fenébe az egészet. Szakoén csináltam a teszteket Valami tanács a tanuláshoz?

2016. jún. 28. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nem mondom, hogy felejtsd el az egészet, de a KRESZ vizsga a legkönnyebb része a jogosítványszerzésnek. Ha már itt megbuktál háromszor, akkor később még több gondod lesz.
2016. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak azt jelenti, hogy nem tanultál rá eleget. Nem vagy felkészült. Legközelebb akkor menj el vizsgázni, amikor már úgy érzed, hogy meg tettél mindent.Van egy teszt program a neten én abból készültem, de nyomtam a teszteket a könyvből is éjjel nappal. Elsőre átmentem, de úgy is álltam hozzá.
2016. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha átmegyek vmi csoda folytán ugyis elfogom felejteni hogy mit mikor kell csinálni a vezetéstől is parázok az se fog sikerülni elsőre azis biztos.
2016. jún. 28. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap vizsgáztam A,B,C,D,E kategóriás kreszből, műszakiból. Autóvezető szakoktató leszek ha minden igaz. A 160 kérdésből hármat rontottam. Nem vagyok inteligensebb az átlagnál. Rengeteg tesztet kell csinálni, és menni fog. Ha nekem sikerült, akkor te is m
2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakoe-n csináltad a teszteket,vagy hol?
2016. jún. 28. 22:33
 6/7 anonim válasza:

Ne keseredj el! Nem vagy egyedül!


Itt láthatsz hasonló esetet, ami egy okos választással happyend lett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Gyakorolj és ami nem megy azt olvasd át újra, mert akkor azt a szabályt egyszerűen nem érted hogy miért úgy van.

Amint sikerült megértened, feltehetik neked a kérdést bárhogy, meg fogod tudni válaszolni!

Sok sikert!

2016. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó de ő Am-ből csinálta ott csak 35 kérdés van. B-nél meg 55.
2016. jún. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!