Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Ha jó kapcsolatba...

Melyik jobb? Ha jó kapcsolatban vagy az oktatóddal és sokat beszélgettek, vagy ha csak a vezetésre koncentráltok mindketten?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó szerintem. Egyikben sincs semmi rossz.

Az a rossz, ha nem jöttök ki jól, ha türelmetlen, ha kiabál.

Én nem igényeltem különösebben a beszélgetést, meg jobban is tudtam koncentrálni, ha nem akart velem beszélgetni, ő mesélgetett, én meg figyeltem ezerrel, hogy mit csinálok.

2016. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az elöbbi jobb. Én mind három oktatommal jobban vagyok a mai napig. (B,C,D) B s oktatoval sokat beszélgettem, sok mindenben segitett és adott tanácsot. :) alig vártam hogy mehessek vezetni.

2016. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno olyan volt, akivel végig dumáltunk, vezetésről, pénzről, nőkről, politikáról, mindenről. Eleinte kicsit el is vonta a figyelmem, de aztán azt vettem észre, hogy simán dumálok bármiről, és közben a vezetésre is tudok figyelni, pedig majdnem 0-ról kezdtem a vezetést. Tehát kialakította bennem ezt is, hogy több dologra tudok figyelni egyszerre. A vezetési órák nagyszerűen teltek, amúgy is nagyon szerettem/szeretek vezetni. Elsőre sikerült minden.
2016. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Jóban kell lenni, ez természetes. de vezetés közben csak a szabályokkal, az épp aktuális táblával, forgalmi helyzettel tanácsos foglalkozni, miközben az utat, a jelzésket, és a kilométerórát figyeled...ha az előző napi operaelőadás, vagy a piaci gyümölcsárakat beszélitek meg folyamatosan, abból egy tanulóvezetőnek csak hátránya származhat...


a vezetésre koncentrálj..abból nagy baj nem származhat.


sok beszédnek sok az alja.

2016. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs nagy jelentősége mert vezetsz 30-40 órát, levizsgázol és soha többé nem mész autósiskolába B-s jogsi miatt. Ez nem olyan mint egy középsuli, egyetem hogy évekig odajársz.

Nyilván jobb ha jó a viszony és nem kiabálós az oktatód. Az enyém jófej volt, bár néha lecseszett.

Van aki mesélte hogy perverz oktatója volt aki állandóan fűzte őt meg mesélte hogy lefeküdt régen egy tanítványával de ennek ellenére rendesnek tartotta és szívesen járt vezetni.

2016. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a "csendes oktató", nem szerettem vezetni, az egészhez kicsit erőltetetten fogtam hozzá miatta (nem jó dolog 2 órán át csendben ülni). Meg is buktam kétszer a forgalmin. Átkerültem egy beszédesebb, fiatalabb, jókedvű oktatóhoz, mentem vele a második bukás után 6 órát, hibapont nélkül mentem át mosolyogva a forgalmin. :)
2016. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

Én mindegyik oktatómmal dumáltam, sokkal jobban teltek az órák.


Szerencsém volt, csak és kizárólag a GKI vizsgán találkoztam kiabálós oktatóval. Vizsga előtt mentünk egy próbakört párosával, majdnem összefostam magam az anyósülésen amiatt ahogy a másik vizsgázóval kiabált.

2016. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolatra szavazok. Az első oktatómmal nem jöttünk ki, ezért váltottam. A másodikkal annyira jóban lettunk h mai napig tartjuk a kapcsolatot :)
2016. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!