Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam a kresz vizsgán,...

Megbuktam a kresz vizsgán, hogy tanuljak, hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Szóval, gondolom nem kell magyarázni, 55 kérdés, kérdésenként 1 perc >55 perc az egész vizsga...na már most én annyira izgultam (nem ovlt még ilyen, általában nyugis vagyok),hogy elkapkodtam,sokszor nem is olvastam végig a kérdést meg minden, az egész vizsgával 7 perc alatt végeztem és 64 ponttal megbuktam...hogyan javíthatnék azon,hogy ne izguljak és végigolvassma, meg ne nyomjak rögtön választ?

2016. júl. 6. 14:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék,hogy füzetbe amit leírtam tanfolyamon, nagyon gyorsan kellett írni és csúnyán írtam,abból nem tanultam semmit, könyvet meg nem vettem,mert úgy voltam vele,hogy a gyakorló program elég...vegyek könyvet, vagy fennt van neten is?
2016. júl. 6. 14:43
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Hűha.

Ha a leírtak alapján magadtól nem jössz rá arra, hogy mi volt a hiba, és mit kell másképpen csinálni, veled nagyon súlyos gondok vannak. Ha nem humor az egész, akkor jobb is, ha nem lesz jogsid!

2016. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rájövök,hogy át kell többször olvasni, meg nem szabad rögtön nyomni
2016. júl. 6. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi.

Meg kell tanulni a szabályokat, ahhoz elő kell venni a könyvet, átolvasni, megérteni a leírtakat.

A vizsga nem verseny, igazából egy elég könnyű felmérő, rengeteg idő van, a kérdéseket és a lehetséges válaszokat végig kell olvasni, azért, hogy valóban a kérdésre válaszolj, és a teljesen jó választ jelöld be (mert vannak a majdnem jó, de mégis rossz válasz lehetőségek is).

2016. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 evimeri ***** válasza:
100%
Miért izgultál? Ott csak egy géppel ülsz szemben. Mi lesz akkor vezetéskor? Egyébként könyv nélkül is megtudod tanulni a kresszt. A neten mindent megtalálsz. Ha meg ennyire izgulós vagy lehet, hogy jobb ha le sem vizsgázol, mert a forgalomban így nem lehet vezetni. Egyébként én is izgulós vagyok, de csak a gyakorlati vizsgákon. A B kat. simán megszereztem. Most csinálom a C-t és a CE-t. Nő létemre.
2016. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Ne könyvből tanulj, hanem csinálj tesztkérdéseket. Ha nincs gyakorló programod (úgy tudom, hogy most jár a könyv mellé... legalább is egy ismerősöm hétfőn megy vizsgázni, Ő kapott, én pedig netes oktatáson vettem részt), akkor keress a neten ingyenes oldalakat. Nem valami frissek, de azért megteszi. Ne kapkodj, először olvasd el mindig a kérdést és utána a választ. 1 percbe bele fér :-)


Csak a kérdéseket kell begyakorolni (én is ezt tettem, és amikor megláttam a kérdést,automatikusan nyomtam a választ, gyakorlatilag 10 percen belül végeztem 1 hibaponttal ) a vezetés már egészen más lesz, legalább is ezt mondják- nem tudom, még ott nem tartok, már 1 hónapja várok, hogy szóljanak hogy mikor vezethetek.

2016. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Aki szerint nem kell megtanulni a KRESZ-t, elég csak a kérdéseket - válaszokat bemagolni, eltiltanám a vezetéstől :-)

A KRESZ tudásra nem az elméleti vizsgán van igazán szükség, ott a 10 hibapont határ miatt röhejesen könnyű átmenni.

Sajnos tény, hogy nagyon sokan úgy szereztek jogosítványt, és vezetnek, hogy csak felületesen ismerik a szabályokat, s nem is céljuk megtanulni azt.

2016. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Forgalomban már vezettem, (jogsi nélkül) szolnok belvárosában és semmi para nemvolt
2016. júl. 7. 18:30
 9/13 A kérdező kommentje:
#6 én az autósiskola által árlt (4k) cd-alapján csináltam nagyon sok tesztet,utolsó 20 próbavizsga itthon hibátlan lett...és az nkh-ban is úgy csináltam,hogy megláttam a kérdést és már nyomtam választ, nem olvastam végig a kérdést és hát ez lett a vesztem
2016. júl. 7. 18:31
 10/13 anonim válasza:
100%
Szia! Mikor én voltam legutóbb a Kresz vizsgán én is elsőnek izgultam és ugyanazokat csináltam mint te! 1 kellet hogy meglegyen.Igazából ha oda figyeltél volna a kresz oktatáson biztos ment volna mert a 2. vizsgámra semennyit se tanultam mégis átmentem csak odafigyeltem az oktatáson:D
2016. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!